مشاوره حقوقی رایگان - انتقال خانه به همسر

با عرض سلام و خسته نباشید
خواستم بدانم اگر مرد در یک برگه بنویسد که سه دونگ از خانه برای همسرم است آیا در زمان حیات و فوت مرد سندیت دارد؟ آیا به موجب این برگه زن صاحب سه دونگ است؟

پاسخ ها :

محسن نریمانی ده نوی

جناب آقای محسن نریمانی ده نوی :

استان : اصفهان


به استناد ماده 10 قانون مدنی ،قراردادهای خصوصی فی مابین طرفین معتبر است.



برای دریافت اطلاعات حقوقی کاملا کاربردی به صورت روزانه، به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید:

mohsen.narimani.lawyer


18:27:15   1399/3/16

موافق (0) مخالف (0)


انتقال سه دانگ ملک به همسر انتقال ملک به همسر انتقال ملک

سوالات مرتبط

انتقال سه دانگ ملک به همسر
باسلام واحترام اینجانب مدتی پیش با خانمم مشکل داشتیم و بنده وکالت طلاق وحضانت دو دخترم را دادم و او هم مهریه اش را کاملا بخشید ولی چون به دادگاه نرفتیم و صلاح کار را در این دیدیم که دوباره باهم زندگی ...
سند مسکن
سلام. یک آپارتمان با استفاده از وام زوجین خریدم که مجبور شدم برای برداشت وام 3دانگ را به نام ایشان بزنم و همه پرداختی ها را من انجام دادم و الان هم اقساط وام را هم من میپردازم آیا میتواند ادعا کند لطف...
وکالت تام الاختیار بلاعزل
باسلام و احترام. بنده آقایی هستم که آپارتمانی خریدم و همسرم خیلی اصرار میکنه که 3 دانگ رو در دفترخونه بصورت رسمی بنامش بزنم. زندگی پر از مشاجره هم تا این مدت داشتیم. آیا میتونم همزمان با زدن سه دانگ ب...
صلح عمری ملک به همسر
باسلام قصددارم سه دانگ ازخانه ای رابنام همسرم کنم ملک شخصی خودم ایاقانونی وجود داردکه به موجب ان حق فروش یااجاره ازهمسرم سلب شودفقط مال خودش برای استفاده خودش باشدممنونم خیلی ازبزرگواری تان...
حقوقی
سلام بر شما و خسته نباشید .بنده از سر حسن نیست و علاقه ب همسرم ی واحد اپارتمان خریداری کردم ک مبایعه نامه رو کامل ب نام همسرم گفتم نوشتن بعد یکماه چون اختلاف داشتیم ب فروشنده گفتم تو اسنادرسمی بعد از ...