درباره دادراه


وکیل خوب می شناسید؟

این سوالی است که ممکن است هر کسی از شما پرسیده باشد. در عین حال سوالی است که قاعدتا با یک سوال دیگر پاسخ داده می شود: وکیل در چه زمینه و تخصصی؟

دادراه درگاهی است که سعی دارد به هر دو سوال بالا پاسخ دهد و افرادی که به دنبال یک وکیل خوب در یک زمینه خاص هستند را به وکیل و مشاور متخصص متصل کند.

عبارت های کلی «کیفری، حقوقی و خانواده» به هیچ وجه نمی تواند تعیین کننده تخصص یک وکیل به طور دقیق باشد. دادراه درگاهی است که سعی دارد روشی دقیق تر در پیش بگیرد و وکلا را با تخصص های مشخص تری معرفی کند.

اگر به دنبال این هستید که یک وکیل با تجربه در یک موضوع مشخص وکالت شما را بر عهده بگیرد، یا برای مشکل خود به دنبال مشاور حقوقی رایگان هستید، دادراه راه درست را به شما نشان می دهد. همچنین شما می توانید نوشتن انواع متون حقوقی مورد نیازتان مثل دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه، اظهارنامه و قرارداد را به طور آنلاین سفارش دهید، قیمت دریافت کنید و بر اساس تخصص و قیمت پیشنهادی مشاوران، وکلا و موسسات حقوقی معرفی شده در دادراه، متن لازم را با پرداخت هزینه به صورت آنلاین دریافت کنید. ناگفته نماند که شما می توانید در دادراه مشاوره حقوقی رایگان نیز دریافت کنید.

دادراه صرفا درگاه ارتباطی وکلا با موکلان است و خود خدمات مشاوره یا وکالت ارایه نمی‌دهد. شما با مشاهده مشخصات وکلا، شماره پروانه آن‌ها، مرجع صادر کننده پروانه (کانون وکلای دادگستری/کانون مشاوران قوه قضائیه)، تخصص آن‌ها، همچنین متن مشاوره‌های رایگان آن‌ها، مختار هستید که وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین برای عقد قرارداد وکالت یا مشاوره با هر وکیل می‌توانید پس از تماس با تلفن او ضمن تعیین وقت به آدرس او مراجعه کنید. لازم به ذکر است که شماره تلفن همراه وکلا با شماره تلفن و مشخصات اعلام شده از سوی مرجع صدور پروانه تطبیق داده شده است و مالکیت حساب کاربری وکیل در دادراه از از طریق ارسال کد اختصاصی برای شماره موبایل اعلام شده از سوی مرجع صدور پروانه احراز شده است. صاحب امتیاز دادراه آقای ایوب صادقیانی است.