مشاوره حقوقی رایگان - طلب کار

سلام.من زیر برگه ای رو امضا و اثر انگشت زدم و قبول کردم که مبلغی رو بدهکار هستم......بعد از مدتی اون مبلغ رو تسویه کردم اما برگه امضا شده هنوز دست طلب کار مونده و ادعا داره که می تواند از من شکایت کند. البته من پرینت حسابی در آخر از این آقا گرفتم که نشان می دهد بنده حسابم تسویه است ولی این آقا می گوید این ربطی به آن ندارد. آیا اگر شکایت کند بنده محکوم می شوم؟

پاسخ ها :

صادق عباسی

جناب آقای صادق عباسی:

استان : تهران


با سلام. اگر پرداختی های شما بعد از تاریخ امضاء رسید است با استناد به ماده 265 قانون مدنی متعهد به پرداخت دوباره نیستید. کمااینکه اصل 40 قانون اساسی حامی شماست


17:43:56   1396/6/2

موافق (0) مخالف (0)

یک وکیل

یک وکیل

استان : ---


با سلام
وجود رسید در دست شخص دلالت بر مدیونیت دارد مگر اینکه ثابت کنید وجه آن را پرداخته اید


23:38:23   1396/6/4

موافق (0) مخالف (0)


مطالبه وجه رسید پرینت بانکی

سوالات مرتبط

خیانت در امانت
هشت ماه پیش تعدادی فرش به کسی دادم که قرار شد پولش را دو هفته بعد بدهد بعد از هشت ماه هنوز نداده من فقط رسید فرشهایی که به او دادم را دارم میتوانم روی ان شکایت کنم...
طلب پول
سلام یکی از دوستانم 3 سال قبل 11میلیون تومان بابت خرید جنس بدهکار است بنده بعد از این مدت شکایت نمودم ولی وی به دادگاه گفته که بیکار است و این 11میلیون را قسطی کنند. درحالیکه کارگاه بازیافت دارد و ...
کلاهبرداری
سلام خسته نباشید منو یک ماه و نیم پیش مبلغ ده میلیون تومان به شخصی به صورت قرض دادم که از طریق بانک به حسابش واریز کردم قرار بود ده روزه بهم پس بده حالا یک ماه و نیمه هی امروز و فردا میکنه میخواستم ب...
معامله
باسلام. بنده فروشنده ای را در اینترنت پیدا کرده و کالای مورد نظرم را از آن خریداری کردم.بدون اینکه ایشان را بشناسم.فقط توسط یک واسطه ایشان مورد تایید قرار گرفت.من پول کالا را برای آن واریز کرده ام اگ...
طلاق
بنده 12 سال است ازدواج کرده ام. همسرم اعتیاد دارد. دست بزن دارد. فحاشی میکند. و چون بنده شاغل هستم تمام درامدم را یا برای خانه خرج میکنم یا به ایشان قرض میدهم. مهریه ام 14 سکه است. الان میخواهم جدا شو...