مشاوره حقوقی رایگان - ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری

با سلام
آیا ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری شامل کارکنان صدا و سیما می شود؟

پاسخ ها :


ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری کارکنان صدا و سیما

سوالات مرتبط

اعاده به خدمت بازنشسته
سلام. من با مدرک فوق لیسانس در سال 1398 با 30 سال خدمت در یکی از دستگاه های دولتی وبا درخواست خودم بازنشسته شده ام. میخواستم بدانم اگر بخواهم میتوانم اعاده به خدمت شوم و مطابق ماده 103 قانون مدیریت خد...
ماده 103 قانون خدمات کشوری در مورد صدا و سیما
کارمند صدا و سیما و دارای مدرک دکترا در شغل تخصصی هستم. براساس اساسنامه سازمان زمان بازنشستگی 25 سال خدمت است، اما براساس ماده 103 قانون خدمات کشوری دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر می توانند...
ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری
با سلام آیا ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری شامل کارکنان صدا و سیما می شود؟...
ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری
با سلام آیا ماده 103 قانون مدیریت خدمات کشوری شامل کارکنان صدا و سیما می شود؟...

وکلای متخصص