لیست وکلای کرج

در این صفحه لیست وکیل های عضو دادراه که در کرج فعالیت می‌کنند به نمایش درآمده است. وکلای معرفی شده در این لیست ممکن است وکیل پایه یک دادگستری کرج، یا وکیل پایه یک یا دو قوه قضائیه کرج باشند. شما می توانید با کلیک بر روی نام هر وکیل مشخصات کامل آن وکیل را در صفحه شخصی اش مشاهده کنید. همچنین تخصص های هر وکیل در صفحه شخصی اش به نمایش در آمده است. در لیست زیر هم وکیل حقوقی، هم وکیل کیفری هم وکیل خانواده و هم وکیل با سایر تخصص‌های مورد نیاز مردم وجود دارد. تلاش شده است وکیل های عضو کانون وکلا که در این لیست معرفی شده اند وکیل پایه یک دادگستری باشند. همچنین بخش قابل توجهی از وکلای مرکز مشاوران قوه قضاییه که در دادراه فعال هستند وکیل پایه یک هستند. اگر می خواهید لیست وکلای تمام کشور را مشاهده کنید، روی لیست وکلا کلیک کنید. همچنین، شما می توانید وکلای کل کشور را بر اساس استان، شهر و یا تخصص آنها در کادرهای زیر جستجو کنید تا لیست وکلای مورد نظر شما به نمایش درآید.


عکس وکیل
حمیدرضا کوهستانی
وکیل پایه یک کرج

وکیل پایه یک دادگستری پذیرش وکالت و داوری در کلیه امور حقوقی و کیفری

عکس وکیل
زیور علی اکبرلو
وکیل پایه یک کرج

تخصص وقبول دعاوی حقوقی. کیفری. موادمخدر. قتل. خانوادگی. ثبتی. ملکی. شهرداری و....

عکس وکیل
سمانه پاکویی
وکیل پایه یک کرج

تخصص در دعاوی کیفری -اعمال ماده 477 و پرونده های ملکی و خانواده

عکس وکیل
الهه قنبری
وکیل پایه یک کرج

مولف کتب حقوقی اصول فقه،آیین دادرسی مدنی،تجارت.

عکس وکیل
مجید رهنما
وکیل پایه یک کرج

با سلام مجید رهنما هستم وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه بین المللی امام خمینی.

عکس وکیل
فاطمه مهرور
وکیل پایه یک کرج

اینجانب قبولی ازمون وکالت از سال 1387 می باشم و کار خود را در حوزه ی وکالت اغاز نمودم و مدیر موسسه حقوقی مهرور و وکیل دعاوی کیفری وحقوقی می باشم. مجموعه حقوقی مهرور با بیش از 15 سال سابقه یکی از بهترین مجموعه های وکالت در استان البرز می باشد – این مجموعه حقوقی در کرج با گرد هم آوردن بهترین وکیل کرج توانسته است به یکی از برترین گروه حقوقی در استان البرز تبدیل شود.

عکس وکیل
پرويز كفيلي
وکیل کرج

وکیل پایه یک دادگستری، شروع فعالیت از 1383

عکس وکیل
فاطمه نازی زاده
وکیل پایه یک کرج

رتبه سوم اختبار فارغ التحصیل از دانشگاه علامه طباطبایی(بزرگترین دانشگاه علوم انسانی کشور)

عکس وکیل
سيد فرهاد موسوي
وکیل کرج

سید فرهاد موسوی وکیل پایه یک دادگستری در کرج تخصص در دعاوی حقوقی از جمله دعاوی ملکی و تخصص در قراردادها اعم از فسخ و بطلان و سایر دعاوی حقوقی