لیست وکلای تهران

در این صفحه لیست وکیل های عضو دادراه که در تهران فعالیت می‌کنند به نمایش درآمده است. وکلای معرفی شده در این لیست ممکن است وکیل پایه یک دادگستری تهران، یا وکیل پایه یک یا دو قوه قضائیه تهران باشند. شما می توانید با کلیک بر روی نام هر وکیل مشخصات کامل آن وکیل را در صفحه شخصی اش مشاهده کنید. همچنین تخصص های هر وکیل در صفحه شخصی اش به نمایش در آمده است. در لیست زیر هم وکیل حقوقی، هم وکیل کیفری هم وکیل خانواده و هم وکیل با سایر تخصص‌های مورد نیاز مردم وجود دارد. تلاش شده است وکیل های عضو کانون وکلا که در این لیست معرفی شده اند وکیل پایه یک دادگستری باشند. همچنین بخش قابل توجهی از وکلای مرکز مشاوران قوه قضاییه که در دادراه فعال هستند وکیل پایه یک هستند. اگر می خواهید لیست وکلای تمام کشور را مشاهده کنید، روی لیست وکلا کلیک کنید. همچنین، شما می توانید وکلای کل کشور را بر اساس استان، شهر و یا تخصص آنها در کادرهای زیر جستجو کنید تا لیست وکلای مورد نظر شما به نمایش درآید.


عکس وکیل
محسن دولّو
وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک و کارشناس ارشد و مشاور حقوقی انجام وکالت و مشاوره در دعاوی و امور حقوقی و کیفری و دیگر دعاوی 09129322738

عکس وکیل
میترا جوادپور
وکیل پایه یک تهران

وکیل عضو مرکز وکلای قوه قضاییه کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرمشناسی از دانشگاه تهران

عکس وکیل
عبدالرضا سلیمانیان
وکیل پایه یک تهران

کارشناسی حقوق و 30 سال در امر انتظامی و حقوقی نیرو انتظامی و آشنا به کلیه مقررات ناجا

عکس وکیل
اكرم يگانه فر
وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی سابقه ده سال وکالت

عکس وکیل
مهدی گلریز
وکیل پایه یک تهران

با سلام کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد فلسفه دین دانشگاه مفید قم ، دارای مقالات متعدد در حوزه عقود معین و تجارت الکترونیک در زمینه های جرایم سایبری کلاهبرداری اینترنتی، فیشینگ و ... ، مالکیت معنوی ، قراردادها و تصحیح و نوشتن قراردادها، رشته کاری اصلی در خصوص تجارت الکترونیک و جرایم فضای سایبری و مجازی می باشد.

عکس وکیل
مجید حق شناس
وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا. کارشناس ارشد حقوق خصوصی. کارشناس ارشد حقوق شرکت های تجاری.دانشجوی دکتری حقوق خصوصی. رتبه 35 کانون وکلای مرکز. رتبه 7 ازمون قضاوت. دارای سابقه قضایی. دارای سابقه به عنوان مدیر و مشاور حقوقی در شرکت های خصوصی. متخصص در امور ثبتی و املاک و اراضی. امور قراردادها. دعاوی سرقفلی و اجاره. دعاوی مالی. چک و سفته. جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت و ... جرائم مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز . دعاوی اوقاف. متخصص در دعاوی اعاده دادرسی کیفری ماده 474و477.

عکس وکیل
جمیله  ستایش نهاد
وکیل تهران

پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و جرایم رایانه ای و امور مربوط به شرکتها

عکس وکیل
میرحمیدرضا کیائی
وکیل تهران

بيش از بيست سال سابقه مشاوره حقوقى و وكالت وكيل و مشاور حقوقى بانكها و بيمارستانها

عکس وکیل
نازنین کرداسلام
وکیل پایه یک تهران

کارشناس ارشد حقوق خصوصی قبول دعاوی حقوقی کیفری خانواده ثبت و ملکی

عکس وکیل
نعیمه خیرالهی
وکیل پایه یک تهران

دانش آموخته دانشگاه تهران عضو کانون وکلای دادگستری با 15 سال سابقه مشاوره و قبول وکالت در دعاوی حقوقی: ملکی ، الزام به تنظیم سند ، اثبات مالکیت ، اجاره و تخلیه ، فسخ معاملات ، الزام به فک و تعویض پلاک خودرو و.... کیفری : کلاهبرداری، خیانت در امانت، ضرب و جرح ... خانواده : مهریه نفقه طلاق اجرت المثل حضانت و ثبتی دیوان عدالت اداری شورای حل اختلاف

عکس وکیل
عباس جاوید
وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری مرکز کارشناس ارشد حقوق خصوصی

عکس وکیل
کتایون سراج
وکیل پایه یک تهران

اینجانب وکیل پایه یک با 16 سال سابقه وکالت و عضوء کانون وکلای دادگستری مرکز-تهران دانش آموخته کارشناسی رشته حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران می باشم .

عکس وکیل
اسماعيل كمالي
وکیل تهران

دارای 13 سال سابقه کار حقوقی وکالت در دیوانعالی کشور (اعاده دادرسی پرونده های کیفری)وکالت و مشاوره در شرکتهای بازرگانی و شرکتهای ریلی دارای تجربه وکالت در پرو نده های متعدد حقوقی و کیفری و خانواده و ملکی و شهرداری و استخدامی . دارای سابقه وکالت در دادگاههای عمومی و حقوقی و کیفری و دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

عکس وکیل
شاهرخ صحرائی
وکیل پایه یک تهران

مدرس دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری . تخصص و سابقه وکالت در : 1_ دعاوی بین المللی و دعاوی له یا علیه اتباع ایرانی در محاکم کشورهای خارجی و درخواست های استرداد مجرمین با کشورهای دارای موافقتنامه استرداد با ایران. 2_ جرایم اخلال در نظام اقتصادی و جرائم اختلاس و ارتشا و کلاهبرداری ، تضییع حقوق عمومی. 3 _ دعاوی ملکی ، تعهدات ، اسناد و مالکیت 4_ جرایم سایبری، کلاهبرداری های اینترنتی، معاملات اینترنتی و رمز ارزها

عکس وکیل
محمد عطاريان
وکیل پایه یک تهران

آنگونه که یاری می‌کنی، یاری می‌شوی اینجانب محمد عطاریان وکیل پایه یک دادگستری هستم. پس از پایان تحصیلات دانشگاهی از سال 1386 وارد وزارت دادگستری تهران شدم و حدود چهارسال به عنوان کارمند دادگستری در شعبات کیفری و حقوقی و خانواده مشغول به کار بودم. از سال 1390 مشغول به امر وکالت شدم و در دو وزارتخانه و یکی از شرکتهای زیرمجموعه دولتی به عنوان مشاور حقوقی و وکیل سابقه همکاری داشته و دارم. عمده همکاری بنده با وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است. با افتخار در جمع همکاران بوده و در زمینه قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی آماده خدمت‌رسانی به همه عزیزان هستم.

عکس وکیل
زهراسالاری پور
وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک کانون وکلای مرکز،کارشناسی ارشد حقوق خصوصی،متخصص دعاوی خانواده

عکس وکیل
مهدي كارگردوست حقيقي
وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی وکالت دعاوی حقوقی و کیفری در کلیه محاکم و دادگاه های سراسر کشور

عکس وکیل
یداله خواصی
وکیل تهران

قاضی بازنشسته - وکیل پایه یک پایه یک دادگستری تهران

عکس وکیل
سلمان رئوفی پور
وکیل تهران

سلمان رئوفی پور هستم یک حقوقدان و وکیل که کارم این هست پرونده هایی رو پیش ببرم که چالش دارند و از کارم لذت میبرم. تلاش زیاد و جدیدیت و نظم و اهمیت دادن به موکل از اصول کاریم هست. تو زندگیم با تلاش به دست نیافتنی های زیادی دست یافتم.

عکس وکیل
سمیه جدی گلی
وکیل پایه یک تهران

وکیل پایه یک تهران. مشاوره تلفنی با پرداخت حق‌المشاوره مقدور میباشد. ساعت تماس: 4 تا 8 شب

عکس وکیل
مریم ممنون
وکیل تهران

13 سال سابق وکالت دادگستری هیات علمی دانشگاه

عکس وکیل
سالار شهنازی جنک تپه
وکیل پایه یک تهران

1- مشاور حقوقی شرکت مالی و بانکی. 2- وکیل و مشاور حقوقی ادارات اوقاف. 3- مشاور حقوقی و وکیل بنیاد تعاون ناجا. 4- حضور در دوره آموزشی حقوق تجارت بین الملل. 5- حضور در دوره آموزشی مذاکره و تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی. 6- حضور در دوره آموزشی مدیریت و مهندسی ساختار قراردادها.