رضوان دخت تقي زاده

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

15938

شهر:

مشهد

تخصص ها

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و ...
اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع

مشاوره ها


1399/10/10
خرید گوشی و عدم اطلاع از سرقتی بودن - سلام. من دیشب 10 دی گوشی از شخصی که از سایت ... پیدا کردم گوشی گرفتم اما بعد مراجعه به خانه دیدم کارتن گوشی برای گوشی خریداری شده نیست. من بخاطر اینکه گوشی رو به نام من زد از طریق همتا خیالم راحت که گوشی مشکل نداره و مبلغ 3 میلیون و صد به نام کسی که گفت بدهکاری هستم پول واریز کردم. الان هم گوشی خودشون و خاموش کردند و اطلاعی ندارم. چکار باید بکنم که بی گناهی رو ثابت کنم ؟
درود ،مستند به سابقه آگهی سایتی که با ملاحظه آن اقدام به خرید نمودید،و رسید وجوه واریزی و همچنین،چنانچه گوشی توسط شبکه های توزیع نظیر شرکت پست ،تیپاکس و کالارسان و امثالهم برای حضرتعالی ارسال گردیده بواسطه اخذ سابقه مرسوله در مقام دفاع از خود برآیید.
1399/10/3
کانال کلاهبرداری - سلام
من حدود یک هفته قبل از یک کانال تلگرامی حدود 11 میلیون تومن یک گوشی خریداری کردم و با ادمینش قبل خرید زیاد صحبت کردم, منتها کالا رو برام ارسال نکردن و تا قبل خرید هر دو ساعت جوابمو میداد الان دو روز یک پیام میده که مشکلی بوجود اومده، رسید ارسال پول (کد پیگیری) و شماره کارت و حساب مقصد رو دارم با تمامی چت ها منتها نمیدونم طرف کیه و کجاست ، آیا امکان بازگشت پولم هست؟ بخوام شکایت کنم با چه عنوانیه و امیدی به برگشت پولم هست؟
درود ،دوست عزیز چنانچه سایتی که خرید کردید دارای نماد اعتماد الکترونیک است در بدو امر با مراجعه به این سایت طرح شکایت بفرماییدenamad.ir.همزمان می توانید از طریق پلیس فتا نیز پیگیر موضوع باشید ،چنانچه موضوع حل نشد از طریق دادسرا جرایم رایانه ای طرح شکایت نمایید.
1399/10/3
نقض تدابیر امنیتی هکر شرکت ارتباطات سیار ایران - سلام شخصی از مخابرات ایران من رو به طور کامل تحت کنترل داره . مسئله سیاسی نیست فقط کینه جویانه هست اینکار . طرح شکایت کردم و یک سی دی مدرک بردم و گفتم آی پی کامپیوتر و مدل گوشی طرف رو میدونم و شماره سیم کارتش رو هم میدونم . تمام و کمال نوشتم و احضارش کردن و چون مستندی نبود در گوشی عدم کفایت ادله شد و الان هم ول کن من نیست . باید یک بار دیگه شکایت کنم و پلیس فتا هم میگه باید دستور قضایی باشه . میشه راهنمایی کنین . چون ایندفعه نمیدونم مدارک رو چجور بهشون ثابت کنم و کلا چکار کنم شر این فرد رو از سر من کم کنن . ممنونتون میشم
درود .دوست عزیز در بدو امر مراجعه کنید به حراست شرکت اپراتور مربوطه و مدارک و مستنداتی که در دست دارید ارائه دهید تا موضوع توسط حراست بررسی و چنانچه در تحقیقات حراست به مدرک محکمه پسندی دست یافتید مستند به آن طرح شکایت کنید ،ان شاءالله در صورت صحت ماجرا و پیگیری و تذکر حراست به کارمند خاطی مشکل مرتفع و نیاز به طرح شکایت نخواهد بود.

ارتباط با من


رضوان دخت تقي زاده

آدرس:

خراسان رضوی _مشهد

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.