عماد عموئي ماهيني

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

25273

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

تهران

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …

مشاوره ها


1400/6/11
ایثارگری سربازی - سلام. یکی از اقوام سال 75 خدمت سربازی بودند و در زاغه مهمات مشغول به خدمت بودند. میخواستم بدونم افرادی که در زاغه مهمات خدمت میکنند، شامل ایثارگری میشوند یا خیر؟ ممنون از پاسخگویی شما
بسمه تعالی
به هر حال به نظر می‌رسد در خواست خود را به مرجع محترم ارائه نمائید تا در صورت مشمول شدن کارت ایثار صادر گردد.
1400/6/11
حساب مشترک - سلام. من قبلا حساب مشترک داشتم و بسته شده است. الان میتوانم حساب مشترک دیگری با فرد دیگری باز کنم؟
بسمه تعالی
لطفا پاسخ لازم را از بانک مورد نظر جویا شوید
1400/6/11
تایید بومی بودن - آیا برگه عقد موقت می‌تونه دلیلی بر تایید محل سکونت در شهری هست؟ من در آزمون استخدامی فراگیر ازموزش و پرورش پذیرفته شدم الان رقیبم از من شکایت کرده که من بومی نیست درصورتی که من این برگه های عقد موقت رو دارم و اینکه بعدش عقدمون رو ثبت کردیم آیا با شهادت شهود و این برگه عقد موقت من میتونم بومی بودنم رو اثبات کنم؟
بسمه تعالی
اساسا هیچگاه برگه عقد موقت نمی تواند قرینه بر تاییدمحل اقامت باشد،و تعریف بومی تلقی شدن بستگی به شرایط اعلامی از سوی سازمان،نهاد و یا اداره پذیرنده دارد.
بنابراین برگه عقد موقت و ثبت آن درشهری،به همراه سایر دلایل و مدارک از قبیل سند اجاره ملک و یا استشهادیه و تایید شورای محل و اخذ گواهی از پيش نماز مسجد محل اقامت می‌ تواند موثر در اثبات مدت مدید در اقامت و بومی بودن فرد در آن محل داشته باشد.
1399/11/18
گرو گذاشتن گواهینامه - سلام من بابت خرید یکدستگاه موتورسیکلت و مشکلاتی که بین منو صاحب سند پیش اومد مجبور شدم گوهینامه ام رو پیش صاحب سند گرو بزارم تا برام سند بنام بزنه و ازش فقط رسید و امضا هم گرفته که گواهینامه ام دستشه که این رسید الان دستشه چکار میتونم بکنم؟ الان یه رسید با امضا و اثر انگشت من که مجبورم کرده با رضایت خودم گوهینامه رو تحویل دادم رو ازم گرفته چه راهکاری دارید؟
سلام
با توجه عملکرد شما ،به نظر می رسد در یک جلسه از قبل تعیین شده به همراه دو نفر عاقل ،کامل و عادل جهت حل و فصل قضیه گام بردارید.
و در صورت عدم نتیجه لازم از آن دو شخصیت به عنوان بینه شرعی جهت اثبات ادعا به طرفیت مقابل طرح دعوی نمایید.
1399/7/28
تصادف در اتوبان با دنده عقب - سلام من در ساعت 19:20مورخه 1399/04/01در اتوبان تبریز ارومیه با خودرویی که دنده عقب می اومد تصادف کردم و با توجه به فیلم دوربین مداربسته طرف مقابل مقصر شناخته شد ومن مبلغ 9 میلیون تومان از بیمه خسارت گرفتم و برای بقیه خسارت و افت قیمت ماشینم بعلت واژگونی تامین دلیل دادم که کارشناس قیمت گذاری کرد و بعدا طرف مقابلم به کل تصادف و خسارت و افت در همان شعبه شورا اعتراض داد که کارشناس منو مقصر پنجاه درصد تصادف نوشته بعلت عدم توجه به جلو و از کنار حرکت کردن جاده اسفالت. لطفا راهنماییم کنین ممنون
سلام
با توجه به مقصر شناخته شدن مسبب حادثه تصادف رانندگی در پرونده اصلی ،نظریات بعدی کارشناسی بدون در نظر گرفتن پرونده اصلی به نظر می رسد اعتبار و ارزش ندارد.
لیکن طبق روال به نظریه کارشناسی اخیر الصدور اعتراض کنید

ارتباط با من


عماد عموئي ماهيني

ایمیل:

amertaemoor@gmail.com

آدرس:

تهران :میدان شوش خ صابونیان خ جندقی ،مجتمع تجاری جهان نما ط1 واحد 4

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.