مشاوره حقوقی رایگان - فروش آپارتمان

ملکی فروختم که داخلش مستاجر بود. مستاجر به من گفت تا موعد تحویل به خریدار خالی می کند و حالا می گه خالی نمی کنم. خریدار هم چک اولش به مبلغ 200 میلیون برگه خورد برگشت زدم که طبق قرارداد حق فسخ و گرفتن پنجاه میلیون داشتم به عنوان ضرر. با خواهش بنگاهی و خانمش گذشت کردم و پول عرض دو ماه 195 میلیونش و داد تیکه تیکه و پنج میلیون و نداده هنوز داخل قرارداد پولهایی که داده و برگشت چکش قید شده. وام هم به نامش نزده. حالا موعد تحویل خونه شده و میگیم خونه دیگر برات بگیریم این چند ماه و میگه نه من برم جای دیگه نه وام می کنم به نامم. نه باقی پولتون و میدم نه پول اون خونه ای که برام می گیرید. توروخدالله راهنمایی کنید. مبلغ مانده پول 60 میلیون. مبلغ وام 50 میلیون و پنج میلیون از مبلغ چک برگشتیش و نداده. حالا می خواد شکایت کنه. اسباب اثاثیش و راه دادیم تو پارکینگ براش خونه بگیریم اونم از پارکینگ در نمیاره.

پاسخ ها :

یک وکیل

یک وکیل

استان : ---


با سلام بنده الان متوجه سوال شما نشدم پول شما پرداخت نشده بعد طرف مقابل میخواد طرح دعوا کنه؟ الان مشکل عدم پرداخت پول هست یا مستاجر؟


13:38:33   1396/9/20

موافق (0) مخالف (0)

توحید جلایری نیا

جناب آقای توحید جلایری نیا:

استان : خراسان رضوی


نظ من مراجعه به وکیل و ارایه مستندات است هرچند به دلیل استرس فرض وال شما مشخص نیست و به خوبی نتوانستید دغدغه ذهنی و سوال خود را مطرخ نمایید


18:22:13   1396/9/25

موافق (0) مخالف (0)


سوالات مرتبط

وکلای متخصص