امین مشرفی زرندی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

1391050504120989

شهر:

تهران

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1399/5/1
اعسار - بنده شاکی بودم دو نفر محکوم به پرداخت مشترک 50 میلیون دیه عمدی شدن. حدود 18 ماه از وقوع جرم گذشته بود دادخواست تقسیط دیه دادن. دادگاه اعسار یکی رو به دلیل داشتن دو دستگاه اتومبیل رد کرد (ایشان مدعی بود که یک دستگاه فروخته به صورت قولنامه و یک دستگاه رو همسرش بخاطر مهریه قبل از صدور حکم توقیف کرده است) نفر دوم را به پرداخت دیه ظرف مدت 8 ماه محکوم کرد. که بعد اعتراض دادگاه تجدیدنطر قرار عدم استماع به دلیلی اینکه باید هرکدام جداگانه اعسار میدادند و پرونده جداگانه تشکیل میشد صادر نمود.
اکنون بنده تقاضای جلب دادم قاضی اجرا میگه باید استعلام بگیرم
1- استعلام سابق راهور که توسط قاصی صادرکننده رای گرفته شده برای قاصی اجرا کفایت نمیکنه؟
2- اگه قاضی اجرا جهت جلب استعلام گرفت و توقیف کرد ایا خریداری که قولنامه داره میتونه به دادگاه مراجعه کنه و با داشتن قولنامه خودرو رو ازاد کنه و نیاز به رضایت من نیست؟
3- بعد اعسار مجدد توسط متهمین میتونم به رای سابق خود دادگاه که مجدد میخاد به اعسار رسیدگی کنه استناد کنم ( مبنی بر رد اعسار یکی و پرداخت ظرف مدت 8 ماه دیگری )؟ اگه استناد کردم دادگاه توجه میکنه؟
4- اگه پرونده اعسار جداگانه تشکیل شد و مجدد از راهور استعلام گرفته شد ولی این بار خودرویی به نامش نبود تکلیف چیه؟
پیشنهاد شما چیه؟ تشکر
با سلام
خریداری که قولنامه داره در صورت مدعی بودن میتونه به عنوان معترص ثالث دادخواست بده و تا زمانی که دستور توقف عملیات اجرایی صادر نشده شما میتونید پیگیر عملیات اجرایی تا انتها باشید
اگر سابقا اعسار رد شده در صورت دادخواست مجدد ایشون باید ثابت کنه شرایط مالیش تغییرات منفی داشته وگرنه مجددا رد میشه
اگر پلاک ماشین توقیفه اجازه انتقال وجود نداره پس استعلام مجدد فرقی ایجاد نمیکنه
1397/9/19
یک سوال حقوقی - با سلام. من پدرم 8سال فوت کرده. تو وصیت نامه نوشته که بعد از مرگ مادرم تو خونه زندگی بکند. الان من و مادرم به مشکل خوردیم و من سهم الارثم رو میخواهم، انحصار وراثت هم نکردیم، من میخواهم شکایت بکنم باید چکار بکنم. سند خانه هم به اسم پدرم هست. مادر میگه نمیتونید شکایت بکنید چون تو وصیت نوشته من اینجا زندگی کنم. برادرهایم هم سهمشان را میخواهند. ممنون میشم واضح جواب بدید.
دادخواست دستور فروش بدید
اون وصیت الزام آور نیست
1397/9/19
شاهد - باسلام .
سال گذشته به نیت فروش یک واحد آپارتمان به یکی از املاکهای منطقه مراجعه نمودم که متصدی انجا را مدتی بود عینی و روزمره گی میشناختم .
این شخص بعد از اینکه متوجه شد من فول تایم درگیر شغلم هستم و زیاد وقت آزاد ندارم .
اقدام به طرح کلاهبرداری از بنده نمود به این صورت که .
پیشنهاد خرید چکی ملکم را به بنده داد. و بعد از کلی چرب زبانی و اعتماد سازی ملکم را برای یکی از اقوامش که در ظاهر پادو املاک بود خرید.
و به اصطلاح در مبایعه نامه محکم کاری کرد و قید کرد که چنانچه هر کدام از چکها که بنام همان شخص پادو املاک بودند پاس نگردید بنده با ضرر زیان معین اقدام به فسخ کنم.
بعد از مدتی متوجه شدیم که ملک را به زیر قیمت نقدا فروخته و شخص پادو متواری شده و اون شخصی که گفتم متصدی و عامل اصلی معامله بود هیچ گونه مدرکی دال بر اینکه خود متصدی نقشی در این معامله داشته از خود باقی نگذاشته و املاک رو جمع کردن و جالبتر در اصل املاک بنام اون شخص به ظاهر پادو بوده که طرف معامله من بوده و تمام این اشخاص کارمندان املاک بودند.
حالا برای فسخ اقدام کردم که در دادگاه به مشکل خوردم
برای چک هم نمیتوانم اقدام کنم چون مدعی هستند که طرف خارج از کشور زندانه
و از عامل اصلی هم مدرکی بجز شاهدین معامله ندارم .
حالا سوالم اینه که با این شاهدین میتونم اقدامی برای محکوم کردن شخص شیاد کنم؟
چون اطلاعاتی به دست اوردم که پول من دست همین شخص شیاده اون شخص متوالی اصلا نیازی به پول من نداشته میلیاردها پول تو حسابش بوده .

امیدوارم منظورمو رسونده باشم .تورا بخدا کمکم کنید نمیدونم چکار کنم با دوتا نوزاد شیرخواره همسری بیمار کل زندگیم این بوده
میتونید حکم غیابی بگبرید و مبایعه نامه رو فسخ کنید
1397/9/19
کلاهبرداری املاکی - با سلام
دو سال گذشته در منطقه ملارد کرج روستای قشلاق ملکی را از املاک آن محل رهن کامل نمودم و املاک مدعی مالکیت بود تا اینکه اوایل سال جاری متوجه عدم حضور وی شدیم و معلوم شد از چند مستاجر دیگر نیز مبالغی را به همین شیوه دریافت و متواری گشته حال صاحب خانه بعد از دو سال غیبت و عدم حضور و نشانی با برگه قولنامه خانه به درب منزل مراجعه نموده است.
البته این فرد میگوید شهرستان بوده و به املاک اعتماد نموده و نصف مبلغ پرداختی ما را از املاک دریافت و ماهانه نیز هزینه ای بعنوان اجاره دریافت مینموده که با غیبت و متواری شدن املاکی و پرداخت نکردن اجاره توسط وی به بنده مستاجر مراجعه نموده است
حال اینجانب بعنوان مستاجر پول خود را که با املاک بصورت من مستاجر و املاک صاحب ملک قرار داد بسته ام و وی نیز متواری گشته چگونه پول خود را پس بگیرم
با شکایت از املاک با موضوع انتقال مال غیر
1397/9/19
تنزل پست سازماني - باسلام
بنده سال ٩٢ طی صورتجلسه ای پست سازمانی ام به رئيس گروه ارتقاء داده شد.٢ماه با تغيير مديريت دستگاه اجرائی پست بنده به كارشناس ساده تقليل داده شد. ضمن اينكه اينجانب كارمند رسمی قطعی اداره كل هستم. آيا می توانم از ديوان عدالت اداری تقاضای رسيدگی نمايم؟
ضمن اينكه پست رئيس گروهی بنده به فردی كه از سازمان ديگری و تازه يك ماه است به اداره ما مامور به خدمت شده است داده شده است.
و بنده هيچگونه تخلف اداری نداشته ام.
بله میتونید

ارتباط با من


امین مشرفی زرندی

آدرس:

.

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.