رضا عبدالمحمد

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

28356

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل

شهر:

تهران

درباره من

متخصص در حوزه تجارت بین الملل و قرارداد و تعهدات و داوری و ضمانت نامه های بانکی و اعتبارات اسنادی.چندین مورد داوری در حوزه تجارت بین الملل و داخلی انجام دادم و چندین قرارداد پیمانکاری تنظیم نمودم

تخصص ها

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
حقوق بین الملل و مهاجرت شامل قراردادهای بین المللی، اختلافات تجاری، حقوق دریاها و مهاجرت

مشاوره ها


1399/12/1
حکم تخلیه برای قرارداد شفاهی - با سلام
تاریخ مرداد 1397 ملکی را رهن کردیم در سالهای 98 و 99 قرارداد به طور شفاهی تمدید شد. موجر ادعا کرده که ملک را به برادر همسرش فروخته و صاحبخانه جدید درخواست کرده که ملک را تخلیه کنید و ما در حال حاضر قادر به تخلیه نیستیم مگر تا پایان قرارداد. ایشان گفتند که شکایت خواهند کرد، اسناد مربوط به واریزی ها برای تمدید موجود می باشد، آیا ایشان می تواند حکم تخلیه بگیرد؟
البته در صداقت فروش خانه شک هست
باید قرارداد اجاره را اثبات کنیم و سپس دعوای ایشان را رد کنیم
1399/12/1
نگهداری ماری جوانا - جرم 1.5 ماری جوانا (گل) برای زیر 18 سال چیست????? برای نگهداری
دادگاه اطفال و نوجوانان
1399/12/1
واخواهی - با سلام. بنده ملکی دارم که دارای نسق زراعی است و رای صادر شده به متراژ دو هکتار است و قولنامه محلی رای صادره شده سال 76 است و الان به اجرا گذاشتم. الان بعد از چندین سال فرزندان محکوم علیه درخواست واخواهی زده اند و وکیل گرفتند. آیا واخواهی آنان قبول است یا دادگاه رد واخواهی میزند؟ لطفا راهنمایی کنید، چی کار کنم؟
بستگی دارد چه ادله ای ارائه دادید لیکن میبایست وکیل بگیرید
1399/12/1
عدم عقب نشینی همسایه - سلام. منزل ما قدیمی است و در آخر کوچه بن بست است و عرض کوچه فقط یک متر می باشد و فقط یک موتور سیکلت میتونه تردد کنه و منزل همسایه ما دیوارش گلی هست و کلا دیوار و اتاق های کناری اش تخریب شده. الان ما بهش گفتیم دیوار را درست کن چون خطر جانی دارد. هر چی به او گفتیم زیر بار نمی رود. ما میخواهیم منزلمان را درست کنیم اصلا نمیشود چون عرض کوچه خیلی کم هست و همسایه هم عقب نشینی نمیکند برای پیگیری این موضوع میتونید کمکم کنید. با تشکر.
میبایست علیه همسایه اقامه دعوا نمود
1399/12/1
تغییر کاربری زمین - سلام. زمینی دارم به مساحت 6 هکتار که در سال 87 دور 700 متر مربع از اون رو پی کنی کردم و سنگ و آهک ریختم. جهاد شکایت کرد و حکم به جریمه من دادن و حکم تایید شد. آیا با وجود این که حکم به تخریب و اعاده به حالت اولیه صادر نشده، آیا میتونم بسازم؟
2. آیا طبق قانون که تغییر کاربری 500 متر از زمین کشاورزی برای مالک و فقط یک بار مجاز هست میتونم درخواست تغییر کاربری بدم؟
بله امکانش هست
تغییر کاربری منعی ندارد چند نوبت ارائه شود

ارتباط با من


رضا عبدالمحمد

ایمیل:

reza.abdolmohammad.lawyer@gmail.com

آدرس:

دستگردی ، خیابان فرید افشار ، بلوار آرش شرقی ، پلاک 5 واحد 5

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.