سعید صابر

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

1105

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق قضایی

شهر:

کرج

درباره من

وکیل پایه یک دادگستری- مشاوره حرفه ای در حوزه کسب و کار - مهارت در تنظیم قراردادهای تجاری- امور حقوقی شرکت ها- مهارت در اختصاصی کردن قراردادهای شراکت- مشاور حقوقی شرکتها- تسلط به حوزه مارکتینگ- آگاهی از فضای دیجیتال مارکتینگ- وکالت در چند پرونده علیه شرکت حفاری نفت شمال- وکالت در یک پرونده علیه شرکت ملی پخش نفت چابهار- وکالت در پرونده علیه تعاونی مصرف فرهنگیان تهران و وزارت تعاون- بیش از 3000 مورد مشاوره حقوقی رایگان و غیر رایگان

سوابق


1389 - 1400
وکیل و مشاور حقوقی
شرکت اشنیز
در این شرکت به بررسی کامل قراردادها و مشکلات تجاری و نحوه تسویه قراردادها و استخدام و سایر امور حقوقی رسیدگی شد تا جایی که امروز مشکلات حقوقی این شرکت نزدیک به صفر می باشد.
1399 - 1400
وکیل و مشاور حقوقی
شرکت تولیدی الکترود پارس
1399 - 1400
وکیل و مشاور حقوقی
شرکت چوب و صنعت زینو
در این شرکت به بررسی مشکلات پایه ای قراردادها و فاکتورها و روابط استخدامی و آیین نامه های فروش و تنظیم و نگارش قراردادها پرداخته شده و مشکلات در حال مرتفع شدن می باشند.

تخصص ها

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه
دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم

مشاوره ها


1400/8/23
صلح عمری - سلام، پدربزرگ من 3 دانگ از خانه ویلایی اش را به نام مادربزرگم صلح کرده،
حالا میخواد 1.5 دانگ هم به بنده صلح کند.
این کار شدنی و قانونی هست؟
بعد از فوت پدربزرگ بنده، باقی وراث میتونن اعتراض کنن؟؟
سلام این کار قانونی است. توصیه میشود حتماً در دفتر اسناد رسمی انجام شود
1400/4/26
قذف - شخصی به من پیام های فحشای زیادی داده . و در یکی از پیاماش به من افترا به زنا با 3 نفر که نام برده داده در صورتی که من یه دختر باکره هستم . ایا میتوان با همین پیام حکم قذف گرفت ؟
بله می توانید البته تشخیص موضوع با قاضی دادگاه است در برخی از اوقات توجیه یا ارفاق های بی دلیل برای جلوگیری از صدور حکم شلاق انجام می شود.
1400/4/26
انتشار عکس - سلام وقتتون بخیر. من توی تلگرام با یه آقایی آشنا شدم و اون خواست که منو ببینه منم یه عکس برای ایشون فرستادم فقط موهام پوشیده نبود همین بعد اون آقا از من خواست که باهاش رابطه داشته باشم وگرنه عکسمو پخش میکنه من هیچ جوابی ندادم بهشون و فقط دیلیت اکانت زدم ولی خیلی میترسم من متاهل هستم و خیلی میترسم لطفا راهنماییم کنید
اگر عکسی منتشر شود شما می توانید شکایت کنید اما شکایت باعث خبر دار شدن خانواده خواهد شد
1400/4/26
دعوای ارث - سلام حدود 10 روز پیش پدرم فوت کرده سه دانگ از منزل پدری بنام مادرم هست و یک ویلا در شمال که سند دست نویس دارد در خصوص منزل مادرم ادعا میکند که برای سه دانگی که بنام پدرم هست صلح عمری دارد و در مورد ویلا هم مدعی است که وکالت دارد ولی هیچکدوم را نشون نمیدهد از طرفی هر دو خواهرام هم میگن این موضوع صحت داره ولی هیچ سندی نشون نمیکنن یک برادر دارم که ایشان هم اظهار بیخبری میکند نگران جعل سند هستم لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون
سلام پس از دریافت گواهی انحصار وراثت، دادخواست تقسیم ترکه باید به دادگاه بدهید
1400/4/21
فرار دختر از خانه - سلام، خسته نباشید. من دختر هستم و میخواستم بدونم اگر در سن قانونی با یکی از دوستان که خانواده سختگیری دارد و خیلی خانواده هموفوبیکی هستند در یک یا دو سال اخیر فرار کنم و خانواده های ما میتوانند چه کارهایی انجام بدهند؟ آیا محاکمه میشویم و زندان میرویم یا چه اتفاق هایی ممکن هست برای ما بیوفتد؟
سلام
عمل شما جرم نیست اما مراقب تعصب و فرهنگ خانوادگی باشید در همین چند سال اخیر چندین و چند قتل ناموسی به خاطر چنین مواردی صورت گرفته. مراقب تصمیمات خودتان باشید.

ارتباط با من


سعید صابر

ایمیل:

i@saeedsaber.com

آدرس:

استان البرز- کرج- چهارراه هفت تیر- روبروی بورس- ساختمان صبا- طبقه 5- واحد 502

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.