محمدهادي رادفر

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

8019

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

شهر:

تهران

درباره من

✔ 28 سال سابقه وتجربه،وکیل پایه یک دادگستری،کارشناس ارشد حقوق جزا ،عضو انجمن حقوقدانان ایران
✔ بیش از پنجاه هزار مشاوره تلفنی،حضوری و اینترنتی
✔ انجام فوری مشاوره بصورت تخصصی ( تلفنی - حضوری )
✔ تنظیم لوایح فنی و علمی پرونده ها دادخواست،شکواییه،اظهارنامه،اقرارنامه،تعهدنامه،تفاهم نامه،انواع قرارداد مدنی و تجاری ،قرارداد اجاره، تنظیم بیع نامه،صلح نامه ممکن و ...
✔مشاوره تخصصی در دعاوی،جعل،خیانت درامانت،کلاهبرداری،تحصیل مال از طریق نامشروع،موادمخدر،قاچاق کالا،تجاوز به عنف، ایجاد مزاحمت، توهین،نشراکاذیب،جرائم منافی عفت،سرقت،زنا،روابط،نامشروع،اختلاس،ارز،ثبتی،تغییرکاربری،دیوان عدالت اداری،اعاده دادرسی،دعاوی ملکی و امور اراضی،سرقفلی،اجاره،خریدوفروش،مشارکت درساخت،اداره کار،افراز ملک مشاع،بیع،صلح،قرارداد ها،خانواده،ازدواج،طلاق، فسخ نکاح،مهریه،نفقه،ترک انفاق،الزام به تمکین،طلاق توافقی،اجرت المثل، وکالت در اعمال حق طلاق،جرائم رایانه ای،نظام وظیفه،مهاجرت،دعاوی مالی ضمانت،چک،سفته ؛ تغییرنام،اعسار،صنعت،گاز،تصادفات،بیمه،دیات،تعهدات،ارث،وصیت،ثبت احوال،سرمایه گذاری،املاک و هر موضوعی دیگر

سوابق


1375 - 1383
کارشناس قضایی
دادگستری،سازمان زندانها
1350 - 1350
-

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1402/6/23
تجاوز - سلام خسته نباشید فرق تجاوز جنسی و آزار جنسی چیست؟
باسلام و احترام

دو مقوله جدای از هم هستند که به تعبیری

درصورتی که مرتکب فرد قربانی را تحت فشار روانی یا اغفال نماید قراردهد یا او را اغفال عمل او آزار جنسی یا تعرض جنسی است.

اما

اگر مرتکب به لحاظ فیزیکی مانند کتک زدن یا اسلحه کشیدن فرد را وادار به اعمال جنسی کند و در نهایت به هدف خود برسد، عمل وی تجاوز جنسی است.
1402/3/13
قطع بیمه بیکاری - بنده در اواسط دیماه 1400 بیکار شدم و بعد از یکسال پیگیری و رفت و امد بهمن 1401 اولین ماه مقرری که شامل دو ماه پایانی 1400 بود برایم واریز شد و از ماه بعد مقرریم قطع شد و گفتن اشتغال مجدد داری اونم درست از اول سال 1401 در صورتیکه حتی یکبار با من تماس نگرفتن تو این مدت که بگن مثلا اومدیم در خونتون شما نبودی یا منو جایی سر کار دیده باشن یا هر چی. اعتراض کردم به خرجشون نمیره چه کنم برای خودم که روشنه دارن حق خوری میکنن چون من اصلا سرکار نرفتم و خانمم سرکار بود خواهش میکنم راهنماییم کنین؟
باسلام و احترام

هر زمان فرد مورد نظر دوباره اشتغال به کار یابد، بیمه بیکاری وی قطع خواهد شد.
اگر فرد از پیشنهاد شغلی در حوزه تخصص خود یا مشابه به آن امتناع ورزد، باز هم منجر به قطع بیمه می‌شود.
فرد ضمن دریافت بیمه بیکاری، برای دریافت مقرری بازنشستگی یا از کار افتادگی نیز مشمول شناخته شود. این شرایط نیز منجر به قطع بیمه مقرری می‌شود.
بیمه در صورتی که فرد بدون داشتن عذر موجه از شرکت در دوره‌های کارآموزی یا سوادآموزی خودداری کند. این موضوع از طریق وزارت کار و امور اجتماعی پیگیری می‌شود.
بیمه شده به نحوی از انحاء با دریافت مزد بلاتکلیفی به کار مربوطه اعاده کند.
1402/3/13
پرینت خط - سلام اگر خطی را واگذارکنیم و به نام دیگری بزنیم سوابق مکالمات و پیامک ها در مخابرات حذف میشوند؟؟
با سلام و احترام ؛؛؛

با مراجعه به مراجع قضایی ، داشتن نامه قضایی و صلاحدید قاضی تهیه شده امکان پذیر بوده و نامه به صورت مهر و موم شده برای قاضی ارسال می شود و خود مشترکین نمیتوانند آن را دریافت کنند . همچنین در صورتی که مالک خط باشید فقط میتوانید پرینت اس ام اس هایی که خودتان ارسال کرده اید را به شرح تاریخ ، ساعت و شماره گیرنده دریافت کنید و محتوای اس ام اس ها ذخیره و ارائه نمیشود. همچنین در خصوص مدت زمان ذخیره پیامک در مخابرات هم بستگی دارد که قاضی از چند ماه قبل نیاز به پرینت اس ام اس داشته و در دستور چه مدت زمانی را بیان کرده است. با توجه به اینکه قانون دریافت پرینت اس ام اس متغیر است معمولا" برای تماس 6 ماه اخیر و پیامک 3 ماه اخیر استعلام داده میشه .
1402/3/13
راجب پرده بکارت - من الان نزدیک یک ساله عقد کردم پنج ماه با نامزدم رابطه پی در پی داشتم با نامزدم چند روز قبل از عقد یک رابطه داشتیم ک من پرده بکارت و از دست دادم الان کارمون ب جدایی کشیده بهم زنگ زد و پیام داد ک تو از قبل زن بودی من در دادگاه میگم من ب ازشون شکایت کردم ک هم تهمت زدی گفتن ک برای ثابت کردنش در پزشک قانونی فقط میگه باکره هستی یا نه دیگه نشون میده زمانش با توسط کی بوده؟؟یعنی اینجوری هست شکایتم نتیجه میده؟؟
با سلام و احترام ,,,,

زمان دقیقی برای تشخیص وجود ندارد ولی درصورتی که از رابطه اسیبی به فرد وارد شده باشد

تا سه هفته قابل تشخیص ولی بعد از سه هفته تشخیص مشکل می شود
1402/3/12
آزاد سازی یارانه - باسلام 19ماه به علت مشکلات مالی زندان بودم بعد از آزادی به علت اینکه هنوز بدهکارهستم حساب هایم مسدود است دوفرزند دارم آیا میتوانم یارانه ایشان را جدا سازم
با سلام و احترام ؛؛؛

انتقال یارانه در خانوار‌های بد سرپرست نیز در مرکز پلیس 10 انجام می‌گیرد، اما در این موارد جهت تغییر در کفالت وحضانت و وغیره افراد باید ابتدا به مرکز فرمانداری استان مربوطه مراجعه کنند و با گرفتن نامه رسمی از فرمانداری به پلیس 10 مراجعه کنند.

در مواردی از قبیل اعتیاد سرپرست خانوار به مواد مخدر، زندانی بودن، فوت یا مفقود یا مجنون شدن، عدم حضور سرپرست در محل زندگی خانوار (مثل زندگی در خارج کشور)، عدم صلاحیت سرپرست خانوار و افرادی که در مراکز شبانه روزی نگهداری می‌شوند و فاقد سرپرست هستند، کمک‌های موضوع این آیین نامه به تشخیص سازمان، به سرپرست دیگری پرداخت خواهد شد.

افراد زندانی خود سرپرست مستثنی بوده و کمک‌های مربوط به حساب آن‌ها واریز خواهد شد. جدا کردن یارانه حدود یک تا دو ماه زمان می‌برد تا یارانه افراد پس از انتقال به حساب سرپرست خانوار واریز شود.

بلاگ


در تاریخ 1401/7/19
برای پیگیری پرونده های طلاق قصد دارم مراحل انجام طلاق توسط وکیل را بیان نمایم :صدور گواهی عدم سازش: اگر طلاق از نوع طلاق توافقی باشد، زوجین باید حداقل ۵ جلسه به مشاوره روانشناسی بهزیستی ر... [ادامه مطلب]

ارتباط با من


ایمیل:

mohammadhadi63@yahoo.com

آدرس:

جنت آباد

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.