زهرا تقی لو

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

مشاوره ها


1400/3/23
حقابه - پدر من باغی دارد که ارثی است و زمانی که از میراب نوبت ابدهی میپرسیم. یک وقتی را در هفته بعد به ما میدهد وقتی که نوبت ما میرسد این نوبت اب ما را به کسی دیگر میدهد و همش فردا فردا میکند تا ما رها کنیم.. خسته شدیم. مگر وظیفه میراب تقسیم عادلانه اب نیست. ما چه کنیم. ما در این روستا غریب هستیم خواهش میکنم کمک کنید. و این میراب را چه کسی انتخاب میکند
باسلام واحترام
این افرادباتوافق اهالی وریش سفیدان انتخاب می شوند
درروستاها شورای حل اختلاف وجوددارد برای حل مشکل به انان رجوع نمایید
1400/3/23
جریمه استعفا از سپاه - سلام، خسته نباشید. اجازه بدهید شرایط رو توضیح بدهم.
بنده در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور مشغول تحصیل رشته پرستاری بودم که در سال آخر تحصیل عضو یاب های سپاه پاسداران با وعده حقوق بالا و کار در بیمارستان های سپاه ما رو جذب کردند. تاریخ ورود به سپاه بنده خرداد 98 هست ولی زمان پایان دوره آموزش عمومی و ابلاغ درجه و رسمیت یافتن بنده در یک یگان رزمی و عملیاتی (و نه بیمارستان) اسفند 99 هست.
من اگر بخواهم الان که در ماه های اولیه خدمتم هستم یا در یکی دو سال آینده استعفا بدهم، مسیر حقوقی اش چطوری هست؟ اگر با استعفا موافقت نشود چی کار میتونم بکنم؟
اگر موافقت بشه جریمه آن چقدر هست؟ آیا دادسرای نظامی میتونه به غیر از جریمه مثلا حکم حبس در این مورد صادر کند؟ آیا ممکن هست به جای استعفا حکم اخراج بزنند تا نتونم جای دیگر کار پیدا کنم؟ خواهش میکنم جواب بدهید.
باسلام واحترام
بطورکلی بانپذیرفتن درخوست اسعفا درصورتی که فردازکارامتناع نمایدمنجربه اخراج خواهدشد،درخواست استعفاباید درچارچوب مصرحات قانونی باشدتاموردموافقت مافوق واقع شود
برای درخواست استعفادلیلی برای حبس وبازداشت نیست ،جرمی صورت نگرفته
1400/3/23
گرفتن شناسنامه ایرانی - سلام .
خسته نباشید .
وقت بخیر.
من متولد ایران هستم و فقط در سه سالگی به طور قانونی از کشور خارج شدم.
پدر و مادرم پاکستانی هستند.
الان 15 سالمه .
چطور میتونم اقدام کنم؟؟؟؟
و شناسنامه ایرانی بگیرم؟؟؟؟؟
باسلام واحترام
یکی ازشرایط تابعیت تولد درکشوراست
لطفا ازوزارت کشور،استانداری یافرمانداری،وزارت خارجه سوال برمایید
1400/3/9
تحصیل مال نامشروع - بنده معرف و واسطه بین فروشنده و خریدار شدم برا خرید ایزوگام که قرار بود نصب کنم نحوه پرداخت و تحویل بار من نبوده ام فقط دیدم به جای محل کار ایزوگام رو داخل خونه اش دیدم الان ایزوگام فروش منو تحت فشار میذاره من پولم رو میخوام من شکایت کیفری کردم از خریدار که از اعتبار من سواستفاده کرد الان. نمیدونم چیکار کنم با تشکر از سایت خوبتون ایا موفق میشم پول رو زنده کنم ؟
باسلام واحترام
ابهامات سوال زیاداست،کسی که مال ازبرده شده باتلف شده باارایه مدرک به مرجع قضایی می تواندرجوع کند
1400/3/9
ارثیه - با عرض سلام
ارثیه بین بابام و خواهرش تقسیم شده حالا خواهرش زمین که تقسیم شده فروخته به همسایه زمینش ایا میشه شکایت کرد زمین پس گرفت بابام بخره ؟
ممنون میشم جواب بدهید
باسلام واحترام
درمال مشاع باتوجه به شرایطی امکان اولویت درخرید سهم شریک وجوددارد

ارتباط با من


زهرا تقی لو

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.