طاهر جاويداني

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

47606

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق

شهر:

آمل

درباره من

سابقه چندین ساله درمرجع شبه قضایی.تخصص دردعاوی ملکی وتجاری وجرایم کیفری ازجمله کلاهبرداری وانتقال مال غیر وامورحسبی .مطالبه دیه درتصادفات واخذدیه ازصندوق خسارات بدنی وبیت المال

تخصص ها

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1402/5/13
شکایت از سالن ورزشی - سلام من یک ماه پیش در سالن ورزشی در حین بازی باپا بازیکن حریف ساق پا شگسته خودم بیمه ورزشی داشتم که از تاریخ اش گذشته سالون ورزشی بیمه دارد جوابگو نیست آیا از سالن ورزشی شکایت کنم دیه به من تعلق می‌گیرد یانه ممنون
با سلام ،از ضارب و متصدی سالن ورزشی مطالبه دیه کنید ، کارشناس با توجه به درصد قصور هر یک از شماها، درصد دیه ای که باید ضارب و متصدی باشگاه پرداخت کنند را مشخص می نماید.
1402/5/13
مشاوره حقوقی - سلام خدمتت مشاوران حقوقی عزیزسوال بنده این است من سه تانگ خانه ام را به نام همسرم زدم ازدفتر خانه سه دانگ سه دانگ هرکدام سه تانگ سند داریم ومن بدونه موبایل نامه وبدونه پول به عنوان هدیه به همسرم دادم الانم همسرم تا میگی بالای چشمت ابرو پشت درب ازمن میندازه میکه خانه منه وتهدید می کنه حالا من می تونم درخواست برگشت این سه تانک خانه کنم البته ناگفته نمانه منو همسرم قبل اینکه طاق بگیره این سه دانگ خانه زدم بنامش وبعدش بعدازدوماه توافقی ازهم جدا شدیدیم بعدازشش ماه دوباره باهم ازدواج کردیم حالا منو راهنمایی کنین ایا من می تونم سه دانگ خانه برگردانم
با سلام، از طریق خدمات قضایی طی اظهارنامه ای، به ایشان اعلام کنید که از بابت هبه سه دانگ منزل پلاک... رجوع کردم،سپس از طریق دادگاه دادخواست تایید رجوع از هبه و الزام همسر به انتقال سه دانگ اش رابخواهید.
1402/5/13
طلبکاران متوفی - با سلام پدرم پارسال فوت کردن.البته نزدیک به 15 ساله که من و مادر و خواهر رو ترک کرده بودن و من تمامی امورات اقتصادی خانواده به دوشم بوده و هست از همان موقع.امروز برای من در سامانه ی ثنا ابلاغیه ایی اومد که پدرم سال 84 زمینی رو به شخصی فروختن و تا الان تحویل ندادن به اون شخص.اون شخص هم مثل اینکه فوت شده و وراث اون شخص همچین شکایتی کردن.ما از قانون رد ماترکه هم خبر نداشتیم و قبول هم نکردیم و فقط همون پارسال برای اینکه حقوق مستمری مادرم وصل شه که حدود 2 میلیون هست و بیمه تامین اجتماعی اوکی بشه و حساب مستمری بانک فعال بشه انحثار وراثت کردیم و الان فهمیدم که این یعنی قبول تمامی دیون پدرم.پدرم تقریبا هیچی از اموال و دارایی نداره که به ما برسه.الان اینایی که شکایت کردن و ما چون نمیدونستیم باید رد ترکه بزنیم ماه اول فوت پدرم، یعنی الان باید پول اون زمینی که حتی از فروشش هم خبر نداشتیم رو پرداخت کنیم از اموال خودمون.اینم بگم که به دلیل مشکلات در درج تاریخ فوت پدرم هنوز بعد یکسال حقوق مستمری مادرم درست نشده و هیچ یک قرون هم از حساب حقوق برداشت نکردیم که بگن از اموال یا حساب حقوق مستمری پدرم برداشت کرده باشیم.الان تکلیف ما چیه؟
ممنون
با سلام، شما و دیگر وراث، وقتی مالی از پدر به ارث نبردید هیچگونه مسولیتی ندارید.شما در جلسه دادگاه حتما شرکت کنید و اعلام کنید که پدر ما هیچگونه ارثیه ای بجای نگذاشته و مالی از ارثیه دریافت ننمودیم.
1402/5/13
استفاده از حیاط مشاع جهت پارک خودرو - با سلام واحترام. بنده ساکن ومالک آپارتمانی 1طبقه از ساختمانی 2طبقه می‌باشم. طبقه همکف ورودیشون از حیاط هست و ورودی من از سمت ساختمان هست.(هر دو واحد سند مجزا دارا هستند) حیاط در صورتمجلس تفکیکی جزءمشاعات ثبت شده است. همسایه طبقه پایین اجازه هیچ گونه استفاده ای ازحیاط رو به مانمیدهند حتی پارک ماشین اما 2خودرو خودش رو در حیاط پارک میکنه آیا ایشون این حق رو غیرقانونی ازمن سلب کرده؟ آیا من میتونم از طریق مراجع ذیربط احقاق حق کنم؟؟
با سلام، عمل همسایه شما غیر قانونی و جرم است.شما از طریق مرجع قضایی از حق تان دفاع کنید.
1402/5/13
ملک - سلام وقت بخیر.
ایا پدری که ملکی رو با وکالتنامه بنام فرزند خود کرده و شرط نموده پس از مرگ ملک به فرزندش میرسه میتونه یک طرفه وکالتنامه رو فسخ کنه؟
باسلام، این که شما فرمودید بنظرم پدرتان وصیت تملیکی نموده و وصیت قابل فسخ می باشد ، و اگر وکالت با عزل هم داده باشد قابل فسخ است.

ارتباط با من


طاهر جاويداني

ایمیل:

taher.javidani@gmail.com

آدرس:

آمل.رضوان 13پ6

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.