پرویز بهادری

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

1391020216120765

شهر:

تهران

تخصص ها

اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1397/8/10
شرایط و میزان مسدود سازی حقوق ضامن چگونه است ؟ - با سلام و عرض خسته نباشید، میخواستم بدونم
1 - دادگاه به علت معرفی نکردن متهم توسط ضامن، چه زمانی اقدام به مسدود کردن حقوق ضامن میکند ؟
2 - آیا کل حقوق دریافتی ضامن مسدود میشود یا درصدی از حقوق مسدود میشود ؟
3 - آیا ضامن میتواند از دادگاه درخواست کند که 6 ماه حبس متهم به جزای نقدی تبدیل شود و به همان میزان از حقوق وی کسر شود ؟
سلام
١-بعد از قطعيت واجراي راي
٢- ١/٤ يا ١/٣ از حقوق توقيف ميگردد
3-خیر
1397/8/10
میزان حبس برای نقص عضو صورت - سلام. حداقل میزانی که قاضی میتواند برای نقص عضو صورت بدهد چه میزان است؟ یک ششم گوش بنده از بین رفته !!
سلام
تا نظريه پزشكي قانوني ملاحظه نشود نميتوان إظهار نظر كرد
1397/8/10
سرقت باطری و ضبط خودرو - با سلام
حدود 1ماه پیش باطری و ضبط ماشینم دزدیده و حدود 800هزار تا 1میلیون خسارت وارد شد. امروز از دادگستری تماس گرفتن و گفتن 2مظنون در رابطه با پرونده ای که کلانتری تشکیل دادم پیدا شده‌ و بازپرس منو در تاریخی که گفتن خواسته برای توضیحات بیشتر.1_در صورت اثبات یا اعترافات مجرم من چطوری میتونم خسارت وارد دیده رو بگیرم؟ 2-آیا این مراحل زمان بر و هزینه بر هست؟؟

با تشکر
سلام
١- در صورت إثبات در پرونده ، قاضي خسارت شما رو لحاظ خواهد كرد
٢-زمان بر هست اما هزينه بر نيست
1397/8/10
جعل قولنامه - باسلام
آیا کارشناس خط میتواند تشخیص دهد که قولنامه که به صورت دستی نوشته شده است به تازگی نگارش شده یا چند سال قبل.؟
آیا حدود زمان نگارش قابل تشخیص است که مثلا مربوط به سه سال پیش میباشد یا یک ماه پیش!؟؟
سلام
بله تشخيص ميدهد
1397/8/9
ابطال قولنامه عادی با دلایل ذیل آیا امکان پذیر است؟ - 1-مستند مدرکیه خواهان محترم مبایعه نامه عادی مورخ 25/2/1389می باشد که فاقد ارکان و شرایط عقد بیع می باشد چرا که به حکم ماده ی 338قانون مدنی بیع عبارست: از تملیک عین به عوض معلوم. بدین جهت هم مبیع و هم ثمن مجهول می باشد.
2-مفاد دو منطوق بند2 از مبایعه نامه استنادی حاکی از مشروط بودن مبیع می باشد که فاقد زمان می باشد و اصل وحدت مطلوب زمانی خدشه دار و متزلزل می باشد درنتیجه مجهول ماندن مدت باعث بطلان شرط و بیع می باشد.
3-استناد دادگاه محترم تجدیدنظر استان کردستان به ماده ی 355قانون مدنی و رای وحدت رویه ی شماره 620هیات عمومی دیوان عالی کشور محلی از اعراب ندارد چرا که استناد به ماده ی 355قانون مدنی زمانی است که ملک به شرط داشتن مساحت معین فروخته شده باشد این درحالی است که مانحن و فیه مبیع معین ومشخص و یا مفروز از مشاع نمی باشد. ایضا استناد به رای وحدت رویه ی شماره 320 صرفا راجع به حق سرقفلی است نه عین مبیع خارجی.
4- از مجموع منطوق و مفهوم دادنامه های اصداری حاکی ازآن است که مورد معامله دررهن می باشد در این خصوص قابل ذکر است که به حکم ماده ی 56قانون اجرای احکام مدنی هرگونه معامله راجع به اموال شرطی و رهنی محکوم به بطلان است بدین جهت ماده 348 از قانون مدنی این موضوع را قوت بخشیده و به صراحت اعلام داشته که بیع چیزی که خرید و فروش آن قانونا ممنوع است باطل می باشدلذا درمانحن و فیه موردمعامله در رهن بوده درنتیجه هرگونه معامله راجع به آن محکوم به بطلان است.
مضاف آنکه به حکم ماده 793 از قانون مدنی راهن نمی تواند در رهن تصرفی کند که منافی حق مرتهن باشد مگر به اذن مرتهن، بدین لحاظ چون اینجانبان اطلاعی از مرهون بودن مبیع موردمعامله نداشتیم وانگهی مرتهن نیز هیچگونه اذن و اجازه ای نداده اند لذا اثری بر مبیع مترتب نیست.
5-نظر به مراتب مضوفه فوق الذکر گرچه اصل برصحت و لزوم عقدبیع می باشد لیکن درمانحن و فیه شک و تردید دروقوع عقد و تحقق، تراضی، خاصه باتوجه به اینکه مبیع و ثمن مجهول بوده و ازطرفی مبیع دررهن می باشد، را نمی توان با اصل صحت رفع کرد. چرا که برخلاف مقررات و قوانین من جمله قانون اجرای احکام مدنی (ماده ی 56)می باشد.
سلام
به خودتون چطور اجازه ميديد كه در حضور وكيل وارد استدلال شويد!!! هر چند كه دانشجو يا كارشناس حقوق باشيد
فرق شما با يك وكيل كانون وكلا عين يك دانش اموز رشته تجربي با يك پزشك مي باشد

ارتباط با من


پرویز بهادری

آدرس:

خيابان شريعتي بالاتر از تقاطع ملك نبش خيابان كشواد پلاك ٨٨ طبقه اول غربي دفتر وكالت

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.