نسرین جعفری سرگیزه

مشاوره ها


1398/8/17
ابلاغیه دادسرا مبنی بر یک سرقت - سلام و ممنون از سایت خوبتون من یک پرونده داشتم در مورد یک سرقت که متهم شدم. و رضایت شاکی رو در همون روز اول گرفتم. بعد از رفتن به جلسه اخرین دفاع خدمت بازپرس مربوطه ندامتم ر‌و بیان کردم و توضیح دادم زندگیم تحت الشعاع قرار گرفته. دوم همین ماه یک ابلاغیه برام اومد که دو کلمه درونش به کار رفته بود اولین قرار جلب به بازپرسی که من توضیحات و اخرین دفاع رو ارائه دادم و قرار منع تعقیب در بند اخر ابلاغیه و در اخر نوشته بود که شاکی میتونه طی ده روز اعتراض کنه روی این تصمیم.
میخواستم ببینم وقتی این کلمه منع تعقیب قید شده من دیگه میتونم رفع اتهام بشم؟ و عادی به کارام ادامه بدم؟
و اینکه شاکی که جلوی خود قاضی کشیک (تصادفا همین بازپرس پرونده هم بوده) رضایت داده میتونه باز بره اعتراض کنه؟
نسبت به یه قسمت محکوم شدید و نسبت به قسمت دیگه منع تعقیب گرفتید
1398/8/17
شکایت از کارفرما بدون قرارداد و بیمه - سلام من حدود 3 سال هست تو یه کارگاه پرس کاری مشغول بکار هستم که تو این مدت کارفرما بهم حقوق وزرات کار نداده عیدی 1برج پرداخت کرده سنوات و... هم نداده بیمه هم نکرده و در ضمن کارفرما جواز کسب نداره میخاستم ببینم میتونم شکایت کنم حقمو بگیرم حقوق هم بحسابم واریز میکرد در ضمن از من هم چندبار امضا گرفته یکی فکر کنم قرارداد بود یکی هم برای حقوق ازم خواست مشخصاتمو بنویسم و امضا کنم بقیش سفید بود و اینم بگم من ازش مدرک دارم یه برگه به دست خط و امضا و مهر کارگاه که نوشته بود من کارگر ثابت کارگاه هستم اونو ازش کش رفتم اوردم خونه میخاستم بدونم از من امضا گرفته درصورتی که بیمه نبودم بازم میتونم شکایت کنم حقمو بگیرم تو رو خدا کمکم کنین نزارین حقم خورده شه ممنون.
سلام بله از طریق اداره کار میتونید
1398/8/17
استرداد ملک - باسلام
پدربزرگم سنوات قبل زمینی رو در اختیار پدرم قرار داده ولی حالا درخواست استرداد اون رو کرده در ضمن دستخطی از ایشون داریم که به تایید چهار نفر از پسرانش رسیده.
لطفا راهنمایی بفرمایید
لطفا سوالتون رو واضح تر بپرسید
1398/8/17
دیه شخص کامل مرد - دو سال پیش در ماه رجب پدرم از اتوبان در حال عبور بود که ماشینی با سرعت به او میزند او را 50%مقصر اعلام کرده وقتی به دادگاه رفتیم گفتند اصلا مهم نیست که مقصر شده دیه کامل به شما تعلق میگیرد ولی الان بعد از دو سال راننده شکایت کرده که نصف دیه تعلق بگیرد ( البته بعد شکایات و تجدید نظرها در مورد محکومیت خودش که به علت سرعت غیر مجاز و دروغ پدر که خودش را جای فرزندش معرفی کرده ) ایا می تواند این کار را بکنند ممنون
با سلام اگه تو اتوبان باشه بله
1398/8/17
حضانت فرزند - با سلام و خسته نباشيد من پنج ساله جدا شدم و حضانت دخترم رو از همسرم در دفتر اسناد رسمی گرفتم و دخترم نه سال تمام قمری هستش الان ميخواهم ازدواج مجدد بكنم ايا همسر سابقم ميتونه دخترم رو ازم بگيره يا خير ؟ يا چون به سن قانونی رسيده خودش ميتونه انتخاب كنه ؟ با سپاس
سلام نه دختر شما از دایره حضانت خارج شدن

ارتباط با من


نسرین جعفری سرگیزه

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.