محمد نبی پورسنجبد

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

1280

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق

شهر:

کرج

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و ...
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1396/6/8
دریافت دیه و حق خسارت بدنی - با سلام.بنده در تاریخ 1395/11/12 در محل کارخانه دچار یک حادثه شدم که به علت شکسته شدن یه قطعه آچار آلن سایز 12 که بین دو جک گیر کرده بود و پرتاب شدن و اصابت به سمت راست گردن اینجانب،به بیمارستان اعزام و طبق تشخیص پزشک به صورت سرپایی درمان شدم و محل جراحت شستشو و بخیه شد.اما پس از گذشت 6 ماه و تداوم درد و ضعیف شدن دست راست و کاهش کارآمد بودن دست راست و ضعف کتف،مجددا به پزشک مراجعه کردم که طی آن مشخص شد یک تکه 5 سانتی از آچار آلن از همان روز حادثه به مدت 6 ماه در گردن اینجانب باقی مانده که نهایتا طی عمل جراحی از گردن بنده خارج شد اما درد ناحیه گردن و کتف و دست راست همچنان پایدار بوده،ضمن اینکه گردن اینجانب به خاطر دو مرتبه جراحت و بخیه شدن دچار فرو رفتگی و اختلال زیبایی گردیده. و اینکه کتف سمت راست بنده دچار افتادگی شده و استخوان ترقوه اینجانب نیز به شدت دچار بیرون زدگی و دفرمگی شده و ماهیچه های این قسمت به صورت خیلی واضح ضعیف و نشست کرده اند.
با توجه به توضیحات فوق لطفا بفرمایید بنده از چه طریق میتوانم جهت تعیین خسارت و دریافت دیه و مشخص شدن نقص عضو و از کار افتادگی اقدام کنم؟
سپاس از شما؟
با سلام
ضمن آرزوي سلامتي براي شما دوست عزيز به عرضتان مي رسانم كه شما مي توانيد با طرح شكايت ايراد صدمه بدني غير عمد حين كار عليه كارفرماي خود در دادسراي عمومي و انقلاب محل كار خود كه محل وقوع حادثه مي باشد اقدام كنيد تا پس از ارجاع به پزشكي قانوني با بررسي پرونده باليني و جراحي شما و معاينه ميزان ديه و ارش آن در خصوص نقص باقي مانده تعيين و پس ارجاع به كارشناس جهت تعيين ميزان قصور كارفرماي شما اتخاذ تصميم گردد
1396/6/8
محاسبه دیه - باسلام من با کامیون ایسوزو تصادف کردم ترقوه م شکسته با انگشت شصت دست راست و سیاه شدگی ماهیچه 3سربازو راستم و ساییدگی وسیع پشت شانه چقدر دیه بهم تعلق میگیره تقریبی.
با سلام وآرزوي سلامتي سريعتر براي شما دوست محترم ديه شما بر حسب درصدي كه پزشكي قانوني از ميزان و نوع جراحات شما مشخص مي نمايد قابل تشخيص است به عبارتي اگر دوره طول درمان شما سپري شده باشد و درصد ديه به صورت قطعي مشخص شده باشد مي توان مبلغ ديه را محاسبه كرد لذا اگر به گزارش پزشكي قانوني در پرونده خود دسترسي داشته باشيد قادر به پاسخگويي به شما خواهم بود
با تشكر از شما
1396/6/8
خیانت در امانت و فروش مال غیر - با سلام و خسته نباشید.
اینجانب یک کانتینر اجناس خارجی از کشور چین وارد کردم و با معرفی شخصی از طرف یکی از دوستان به او وکالت دادم جهت ترخیص کالا از گمرک که در این وکالتنامه تمام اختیارات از جمله حق فروش و صلح نامه قید شده است. ایشان بعد از ترخیص کالا از گمرک کانتینر را تحویل دوست بنده که معرف ایشان بود دادند. دوست بنده محموله کانتینر را در انبار خود تخلیه نمودند و در چند مرحله نیمی از اجناس را به بنده تحویل دادند و از من رسید دریافت نمودند و در ازای تحویل الباقی کالا درخواست مبلغ بیشتری نسبت به قرار شفاهی که بابت ترخیص صحبت کرده بودیم طلب نمودند که بنده قبول نکردم و ایشان هم در خفا با یکی از مشتریان بنده وارد مذاکره شدند و الباقی اجناس بنده را به ایشان فروخته اند. ضمنا بنده نیمی از مبلغ طی شده را به حساب دوستم(واسطه) واریز کردم که دارای فیش و پرینت بانکی میباشد. ولی ارزش الباقی اجناس من سه برابر باقیمانده طلب ایشان بوده و ایشان اظهار میدارد که الباقی اجناس را به اندازه طلبش به فروش رسانده که دروغ میگوید. حالا بنده به چه صورت باید شکایت کنم تا به حقم برسم؟
آیا باید از شخص ترخیص کار شکایت کنم که کانتینر را تحویل دوست مشترکمان داده یا از واسطه شکایت کنم که کانتینر را تحویل گرفته و به فروش رسانده؟
آیا جرمی متوجه خریدار اجناس که از مشتریان بنده بوده و با اطلاع از این درگیری وارد مذاکره شده و اجناس را با یک سوم ارزش واقعی خریداری کرده میشود یا خیر؟
و اگر میشود لطفا عنوان شکایت را بفرمایید.
ضمنا تمام مدارک اعم از کپی بارنامه، کپی وکالتنامه داده شده به ترخیص کار،اعلام ورود کانتینر از طرف گمرک به بنده موجود میباشد که همگی به نام بنده ثبت شده است.
پیشاپیش از زحمات و راهنمایی شما متشکرم
باسلام
بنده معتقدم با توجه به اختياراتي كه ضمن وكالت نامه به ترخيص كار داده ايد اختيار فروش نيز از شما تحصيل گرديده بنابر اين موضوع فاقد وصف كيفري بوده و جنابعالي صر فا م توانيد نسبت به قيمت اجناس خود به كسي كه به او وكالت داده ايد رجوع نماييد و نه دوست انبار دار خود بنابراين توصيه مي كنم با تقديم داد خواست وصول مطالبات خود نسبت به و وكيل بابت حساب دوران تصدي وكالت اقدام نماييد دادگاه صالح دادگاه محل اقامت وكيل ترخيص كار مي باشد
با سپاس و آرزوي موفقيت براي شما

ارتباط با من


محمد نبی پورسنجبد

ایمیل:

m.naabipoor@gmail.com

آدرس:

تهران سه راه طالقاني كوچه معززي پلاك ٢ واحد ١٠

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.