دکتر غلامرضا میرزایی نژاد

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

577

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

شهر:

گرگان

درباره من

مشاور رتبه های برتر آزمونهای وکالت و قضاوت
متخصص در جرایم کیفری و مالی و خانواده
دانشجوی دکترای تخصصی حقوق

تخصص ها

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و ...

مشاوره ها


1403/3/26
فسخ مبایعه نامه - سلام بنده حواله خودرویی را فروخته ام و مبایعه نامه ای دستی نوشته ایم ولی به دفتر خانه نرفتیم ورسمی نکرده ایم خریدار جهت خرید حواله به بنده پولی نداده اما قسط اولیه پرداخت ماشین را داده تا درصورت اومدن پیامک واریز از شرکت پرداخت کنم والان 5 روز هست که این پول در حساب بنده میباشد وهنوز پیامک نیامده وبنده میخوام مبایعه نامه را فسخ وپول خریدار را برگردانم اما خریدار قبول نمی‌کند لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
فسخ ، تابع قراردادی که تنظیم نموده‌اید می‌باشد باید قرارداد مطالعه شود.
1403/3/26
بیمه تامین اجتماعی ایثارگران - سلام.وقت بخیر.ایثارگرسپاه هستم با یک سال سابقه جبهه دارم.کارت ایثار وتکریم دارم.فاقدشغل فاقد هرگونه بیمه تامین اجتماعی.لطفا جهت دریافت بیمه راهنمایی کنید اقدام کنم .تشکر ازشما
سلام به واحد ایثارگران سپاه مراجعه کنید. تقاضای کمیسیون پزشکی دهید ببینید آیا درصدی برای جانبازی تعیین می‌شود یا نه که معمولاً رصدی تعیین می‌شود. سپس مستندات بیکاری خود را ارائه دهید. لباس‌های مدارک از جمله کارت ایثار و تکریم به واحد مذکور تقاضای صدور بیمه تامین اجتماعی بدهید.
1403/3/26
ارث و وکالت‌ نامه فروش - سلام وقت بخیر
پدر بزرگ من چندین سال هست که فوت کرده.
ایشون یک قطعه زمین داشتن که الان میخواهد مورد فروش قرار بگیره
وراث ایشون سه پسر و دو دختر هستن
که یکی از پسرها که پدر بنده باشن هم ، فوت شدن.(بعد از پدربزرگم)
قرار هست به یکی از عموهایم وکالت بدیم که اون ملک رو بفروشه

حالا اگر ما بخوایم وکالت در فروش اون ملک رو بدیم ، چون ما قائم مقام پدرم هستیم ، چجوری باید متنش رو بنویسیم ؟
وراث پدرم من و خواهرم و مادرم هستیم
آیا مادرم هم باید وکالت بده ؟
باید درج کنیم که ما از طرف پدر مرحوم میخوایم وکالت بدیم؟
میشه یک متن نمونه هم مثال بزنید
با تشکر از شما
سلام اینجانبان اشخاص زیر ورثه مرحوم...... بدین وسیله به عمویمان آقای..... وکالت می‌دهیم که ملک........ را به نمایندگی از ما به قیمت....... و صرفاً با شرایط و قیود زیر به فروش برساند.: 1_ وکیل صرفاً باید نقد بفروشد. 2_وکیل باید ثمن معامله را تا 24 ساعت پس از معامله به حساب شماره ...... واریز و فیش آن را به ما تحویل دهد. 3_مسئولیت عدم پرداخت ثمن یا عدم انجام تعهدات از سوی طرف مقابل شخصاً به عهده وکیل (عمویمان) می‌باشد 4_موکلین هیچگونه مسئولیتی نداریم چرا که وکیل مسئولیت قراردادهای خود با دیگران را در هر صورت به عهده گرفته است. و شرایط دیگر که خودتان می‌خواهید. توجه داشته باشید حقوقتان از بین نرود.
1403/3/26
شراکت دام - سلام با شخصی قرارداد دستی نوشتیم ک به مدت 4سال تعداد 40گوسفند را پرورش دهیم سرمایه خرید گوسفند از من بود و نگهداری از طرف.شریکم متاسفانه ی سال پیش فوت شدن و قرار بود قبل فوتش ک گوسفندارو فروخته بود بدون اطلاع من به بهانه نرسیدن از لحاظ مالی مبلغ فروش گوسفند هارو بهم پس بده بنده الان فقط همان نوشته دستی در حضور شاهدین امضا شد را دارم آیا می‌توانم از ورثه به پولم برسم
سلام بله شما علیه ورثه اقامه دعوی کنید. باید وجوه مذکور را به شما مسترد کنند سپس بین خودشان تقسیم ترکه انجام دهند
1403/3/26
اعتراض به نظر کارشناس و تشکیل هیئت سه نفره - سلام وقت بخیر.چند ماه پیش تصادفی داشتم که افسر به ناحق بنده رو مقصر کردن.کاری به این قضیه ندارم.تمام خسارت های ماشین به اصطلاح زیان دیده رو بیمه پرداخت کرد و متاسفانه این اقا از سر لج و لجبازی درخواست افت قبمت ماشین رو خواست ک وقتی ابلاغیه اومد متوجه شدم به خسارتی ک بهشون داده شده هم اعتراض کردن .
مبلغ کارشناسی 37تومن‌بوده .
الان‌کارشناس دادگاه این مبلع رو 53تومن قرار داده.به این‌صورت که از روی عکس ماشین و بدون‌اینکه حاضر بشه کارشناسی کرده و قطعاتی رو اضافه تر از کارشناس بیمه قید کرده.30تومن هم بابت افت قیمت ماشین قرار داده.
بنده بابت افزایش خسارت اعتراض زدم که حدودا 100تومن مجتمع قضایی گرفتن و گفتن منتطر باشید ابلاغیه میاد برای تشکیل هیئت سه نفره.
الان باید هزینه دیگه ای هم پرداخت بشه؟حدودا چه قدر؟
سوال شما واضح نیست ولی اگر به نظریه کارشناس اعتراض دارید دلایل خود را مطرح کنید سپس مبلغی علی الحساب به دستور دادگاه پرداخت می‌کنید در نهایت الباقی هزینه کارشناسی را به تشخیص دادگاه باید پرداخت کنید.

ارتباط با من


دکتر غلامرضا میرزایی نژاد

ایمیل:

mirzaii8240@gmail.com

آدرس:

خ ولیعصر نبش عدالت 5 مجتمع آپادانا ط3 واحد12 دفتر وکالت دکتر ميرزايي نژاد

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.