لیلا اردستانی رستمی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

20409

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

تهران

درباره من

کارشناس ارشد حقوق خصوصی ده سال سابقه وکالت

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
همسایگی و آپارتمان نشینی شامل دعاوی شارژ، مشاعات، ممانعت از حق و ...
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1403/3/29
حضانت فرزندان - من برای حضانت فرزندانم نمیتونم صحبت یا دروغ بگم دست پا شکسته من معتاد بودم ترک کردم ولی اگر پدر معتاد نمیتومه بچه نگه دارده چطور مادری که رابطه نامشروع دارد میتونه دختر14ساله من و نگه دارد. برای پس گرفتن فرزند چی کار کنم؟
دختر شما از حضانت خارج هست خودش تصمیم میگیرد کجا زندگی کند
1403/3/29
اطلاع شوهر از محل کار همسر ناشزه - باسلام...
همسرم(زوجه) بعداز 10 سال زندگی مشترک منزل را بی دلیل ترک کرده و مدت 3 ساله که معلم شده بعداز دادخواست عدم تمکین و چندین مرتبه جلسات دادگاه الان ناشزه محسوب شده و اجازه ازدواج مجدد گرفتم.آیا این حق رو دارم که از محل زندگیش و محل و ساعت کاریش از آموزش و پروش مطلع باشم؟؟؟
باتشکر
بله
1403/3/29
برگرداندن زن و بچه ها - من و خانمم 6ماه طلاق صوری گرفتیم درعده 2 ماه با هم بودیم و حضانت فرزند دادم ولی الان همسرم میگه صوری چی هست و طلاق جدی هست باید چی کار کنم؟
اگر طلاق با تمام‌تشریفات آن انجام شده معتبر است اگر در عده با هم بودید میتوانید به رجوع استناد کنید
1403/3/29
پرداخت نشدن کامل ثمن معامله - سلام اپارتمانی را زیر قیمت فروختم در قبال آن پول و ماشین دریافت کردم و پنجاه میلیون باقی مانده در محضر مطالبه کردم بنگاه مدعی شد به حساب انها واریز شده و پرداخت میکنن من سند به نام خریدار زدم الان بنگاه پنجاه میلیون را مدعی بر این شده که به جای کمیسیون بر داشته و پرداخت نمیکند و جوابگو نیست آیا میتوان به پول برسم یا معامله را فسخ کنم...
میتوانید مابقی ثمن معامله را از فروشنده مطالبه کنیذ
1403/3/29
پس گرفتن نوزاد از شیرخوارگاه - باسلام بعد از زایمانم به خاطر یک سوءتفاهم ودعوای لفظی بادکتر نوزادم را جداسازی زدن و دست و پای مرابادستبند به تخت بستن تاصبح سه روزدربیمارستان بودم بعدمرخص شدم امابدون نوزادروزبعدرفتم بیمارستان برای نوزادم گفتن فرستادن شیرخوارگاه خلاصه رفتم دادگاه گفتن شما معتادهستی وصلاحیت نداری بایدمراحل قانونیش رو طی کنی رفتم ازمایش دادم منفی بود گفتن بایدبیاین خونه روتاییدکنن اومدن تاییدشد گفتن روانشناسی رفتیم دوجلسه العان نزدیک به 4ماه است هنوز نوزادم رو نگذاشتن ببینم وهیچ جوابی هم به من نمیدن باید چی کار کنم؟
نیاز به اخذ توضیحات بیشتر هست جهت مشاوره با وکلا تماس بگیرید

ارتباط با من


لیلا اردستانی رستمی

ایمیل:

leilaardestanirostami@gmail.com

آدرس:

تهران

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.