حسن باباییان

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

1626

شهر:

تهران

تخصص ها

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1396/7/24
درس - سلام و خسته نباشید
شوهرم زمانی که عقد کردیم موافق با درس خوندن و کار کردن بنده بود و داخل عقدنامه ثبت کردن که مخالفتی ندارن ولی الان میگه حق نداری سرکار بری و درستو ادامه بدی من دانشجوی کرمانشاهم اما محل زندگیم کنگاور دو ترم مهمانی برای کنگاور گرفتم ولی این ترم دیگه مهمانی نگرفتم و همون کرمانشاه واحد برداشتم الان شوهرم میگه نمیزارم بری کرمانشاه درس بخونی کنگاور بود اجازه میداد اما کرمانشاه نمیزاره من چه کاری میتونم کنم از طریق حقوقی؟ این آقا موافقت کردن زمان عقد با درس خوندنم ولی نگفتن که کجا باید من ادامه درسمو بدم فقط موافقت کردن و تو عقدنامه نوشتن ولی الان موافق نیستن زیادم صحبت کردم باهاشون راضی نیست من چکار کنم شکایت کنم چه جوری باید شکایت کنم؟
با سلام حق تحصیل مطلق و بدون قید و شرط باشد مشکلی ندارد
1396/7/24
مهریه - سلام
با توجه به اینکه خانم بنده مهریه خود را بخشیده و نوشته دیگر هیچگونه حق و حقوقی نسبت به اینحانب ندارد و الان درخواست مهریه داده لطفا راهنمایی کنید آیا با نوشته دستی میتوانم از دادن مهریه معاف شوم با تشکر
با سلام به نظر بنده خیر.
1396/7/24
اخذ پرینت مکالمات و پیامک ها - با سلام در شهر ما فردی به واسطه آشنایی که در مخابرات داره خیلی راحت پرینت مکالمات و متن پیامکهای افراد را میگیرد و برای انواع اهداف شوم خود استفاده میکند چگونه میتوان از این کار او جلوگیری کرد.
سلام با توجه به ماده 1 قانون جرایم عمل ایشان جرم محسوب می شود و حبس دارد
1396/7/24
مهریه - باسلام
بنده 4 سال پیش از همسرم جدا شدم و درحضور قاضی تعهد دادم که 3سال بعد تمام مهریه را یکجا پرداخت کنم که 100عدد سکه است موعد پارسال بود که همسر سابقم اقدامی نکرده و امسال شکایت کرده؛ حالا سوالم اینه آیا امکان قسط بندی هست بدلیل مشکلات مالی... و هیچ چیزی از خودم ندارم حتی کار ثابت؟
دادگاهم چندروز دیگه است
با سلام داد خواست اعسار بدهید و دو شاهد معرفی کنید
1396/7/5
حکم رشد - سلام و خسته نباشید.
من دختر22ساله ای هستم که که میخوام برای گرفتن پاسپورت حکم رشد بگیرم. چون پدرم اصلا نمیدونم کجا هست و من چندسالی هست که توی بهزیستی زندگی میکنم. یکی از شرایط گرفتن پاسپورت اجازه پدرهست. و حالا میخواستم ببینم من میتونم با گرفتن حکم رشد این کار رو انجام بدم بدون اجازه پدر؟
ممنون از اینکه جواب میدهید
با سلام شما نیازبه حکم رشد ندارید دختران و پسران بعد از سن 18 سال می توانند تقاضای رشد کنند نیاز به اجازه ولی ندارنند .

ارتباط با من


حسن باباییان

ایمیل:

vakilbabaeian@yahoo.com

آدرس:

تهران - مطهری - مهرداد- پ 4- واحد 3

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.