سیدفریدخلخالی

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

1676

شهر:

کرج

تخصص ها

دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی شهروند در برابر دولت شامل حقوق شهروندی، دعاوی علیه نهادهای دولتی، دعاوی علیه قضات، نیروهای مسلح، کارکنان دولت، رشوه، اختلاس
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1400/3/1
ازکار افتادگی ناشی از پیوند کبدی - با سلام. بنده بیمه تامین اجتماعی هستم و در تاریخ دوم اردیبهشت سال 98 عمل پیوند کبد شده ام. شش ماه بعد به کمیسیون‌ مراجعه کردم و‌ از کارافتاده کلی شناخته شدم. حقوق بنده را از روز کمسیون واریز کردند در حالی که در برگ کمیسیون تامین اجتماعی نوشته است که از روز عمل من کار افتاده هستم و در این میان شش ماه حقوق من ضایع شده است و وقتی به تامین اجتماعی مراجعه میکنم میفرمایند که همین طوری میشود و پاسخگو نیستند. برای شکایت و احقاق حق باید چه کاری و اقداماتی انجام دهم؟
به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و الزام طرف را به پرداخت مستمری مدت مذکور در خواست فرمایید.
1400/3/1
تبدیل وضعیت نیروهای حجمی - سلام خسته نباشید .
من سه سال هست دریکی از دانشگاه های دولتی مشغول به کار هستم. فرزند جانباز 35درصد؛ نیروی حجمی هستیم مستقیم با دانشگاه قرارداد نداریم میخواستم بدونم ایا تبدیل وضعیت میشم ؟؟ ممنون اگه جواب بدین.
بله پیگیری میخاد
1400/3/1
انتقالی شغلی برون استانی - سلام. من خانمی مجرد و اهل استان گلستان هستم. در استخدامی 98 در خراسان رضوی شهرستان چناران قبول شدم. به صلاحدید اداره کل استان به قوچان منتقل شدم اما خودم مایل هستم تهران شاغل باشم و دنبال راهی هستم که اگر ممکن هست انتقالی به تهران بگیرم. آیا ممکن هست؟
خیر
1400/3/1
مخالفت با نصب دوربین مدار بسته در آپارتمان - درود بر شما.
من ساکن و مالک طبقه همکف یک مجموعه 8 واحدی که در هر نیم طبقه یک و تک واحد وجود دارد. ( درب یک واحد جنوبی و درب نیم طبقه بالاتر به سمت شرق باز میشود و چه از نظر سطح ارتفاع و چه از نظر هم جواری نسبت به هم دید ندارند) می باشم.
8 انباری و 3 پارکینگ سند دار در طبقه زیر هم کف قرار دارد. ( تنها 3 پارکینگ )
3 انباری در کنار پاکینگ من و 5 انباری در زیر راه پله که از پارکینگ من اصلا دید ندارند.
به علت سرقت های مکرر که به ظاهر توسط فردی آشنا و ظاهرا ساکن یا متردد در ساختمان صورت گرفته درخواست نصب دوربین کردم اما مدیر ساختمان به شدت مخالف و سایرین هم همکاری نمیکنند. ( اظهارنامه قضایی هم در این مورد تهیه و برای مدیر ساختمان و اهالی ارسال شده است )
1 - آیا میتوانم شخصا با هزینه شخصی اقدام به نصب دوربین به صورتی که فقط پوشش دهنده پارکینگ شخصی و انباری شخصی و درب ورودی واحد خود که مستقیم رو به درب ورودی مجموعه باز میشود بنمایم؟
2_ اگر شاکی خصوصی باشد میتوانم ایشان را مجاب به تامین امنیت خانواده و اموال خود که در انباری با درب قفل دار و دارای خود در واحد مسکونی خود کنم؟
3_ در صورت وجود راه کار قانونی مجوز نصب دوربین شخصی را در این قسمت ها ( پاکینگ شخصی / درب انباری شخصی و درب ورودی اپارتمان ( در راه رو ) را از چه مقام یا ارگان ذیصلاحی به چه نحوی درخواست کنم که حقق دیگران هم پایمال نشود؟
با نهایت سپاس از حسن توجه شما.
شما نسبت به قسمت اختصاصی خود نیاز به مجوز ندارید.
اگر اعتراض دارند، آنها اقدام نمایند.
بخصوص اگر شکایات مکرر سرقت در سابقه کلانتری باشد، میتوانید از کلانتری یک نامه راجع به نصب دوربین بگیرید.
مجوز نیز از کلانتری درخواست میشود. ولی ممکن است موافقت دیگران را بخواهند.
لذا شما در قسمت شخصی خود اقدام بفرمایید.
1400/3/1
حقوق پدر متوفی - با سلام. بازنشسته تامین اجتماعی و مجرد هستم. حقوق پدر فوت شده ام به من تعلق میگیرد؟
سهم مادرم و خواهر مطلقه ام چقدر هست؟ خواهرم فرزند پسر از کار افتاده دارد و تحت پوشش بیمه پدرم هست و از حقوق پدرم به نوه از کار افتاده تعلق میگیرد 30 ساله هستند و تحت پوشش بیمه کشوری پدرم هست. مادرم چند درصد و خواهرم چند درصد؟ به پسر او تعلق میگیره ؟ به من که بازنشسته تامین اجتماعی 50 ساله و مجرد هستم، تعلق میگیرد؟ دوستی گفتن مساوی و دوستی دیگر گفتن مادرم 50 درصد . شما بفرمایید چگونه؟
به شما که خودتون بازنشسته و حقوق بگیرهستید تعلق نمی گیرد.
به اونها مساوی تعلق میگیرد.

ارتباط با من


سیدفریدخلخالی

آدرس:

طالقان شهرک.خ منبع آب کوچه صابر ساختمان علی اسحاقی طبقه سوم

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.