مشاوره ها

خانه مشاوره ها

-
1399/10/17
پس گرفتن شکایت - باسلام بنده چندروز پیش از طریق دفاتر خدمات قضایی شکایت کردم و برای بنده در سامانه ثنا هیچ گونه ابلاغیه نیامده حالا می خواهم شکایتم را پس بگیرم حالا بنده باید چه کنم ؟
سلام پیگیری نکنید
فقط اگه پیامک اومد برای همان شعبه با ارسال لایحه از دفتر خدمات قضایی در خواست مختومه شدن پرونده را کنید
1399/10/17
دستگیری سارق - سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. من یک دایی دارم که مصرف کننده مواد مخدر هست و به دلیل نداشتن پول برای تهیه مواد مخدر هر روز از وسایل خانه ما و همسایه سرقت میکند. میخوام طوری دستگیرش کنن و از خونمون ببرنش که دیگر به خانه ما نیاید. آیا میشه یک کاری کرد؟
سلام در این مورد اطلاعی ندارم از سازمان مربوطه سوال کنید
1399/10/17
مطالبه مهریه - سلام
همسر من مطالبه مهریه کرده
من کارمند هستم و فعلا با حکم تامین خواسته یک چهارم از حقوق من به حساب دادگستری واریز میشه
خواستم بدونم قاضی با قسط بندی سکه ، حقوقم رو رفع توقیف میکنه یا به همراه سکه آیا یک چهارم حقوقم دوباره مسدود خواهد ماند ؟؟؟
سلام پس از دعوی اعسار و تقسیط دادگاه انتخاب میکنه که از حقوق ماهیانه تون 1/4 کسر بشه یا ماهیانه مبلغی بحساب دادگاه واریز کنه
اگه دادگاه واریز مبلغ را بگه از حقوق تون رفع توقیف میشه
1399/10/17
انتقال سند موتور سیکلت - سلام و خسته نباشید.
من سال 92 یک دستگاه موتور سیکلت به صورت قولنامه ای به مغازه دار فروختم. ایشون هم چند وقت بعد به شخص دیگری فروخت. من به اون شخص وکالت فروش دادم و اون شخص اقدامی برای فک پلاک و سند انجام نداد. موتور دست به دست شده و اکنون شخص جدیدی با من تماس گرفته و اعلام کرده که موتور را خریداری کرده و درخواست فک پلاک و انتقال سند دارد.

1- حتما شخصی که وکالت از طرف من دارد باید برای فک پلاک و انتقال سند اقدام کند یا خودم هم میتوانم و مشکل قانونی ندارد؟
2- قولنامه من مفقود شده اگر مشکلی پیش بیاد من از طریق وکالتی که همان سال دادم میتوانم ثابت کنم که موتور را فروخته ام؟ راه دیگری دارد ؟
3- در صورت عدم فک پلاک و انتقال سند من بدون قولنامه هم میتوانم درخواست توقیف پلاک بدهم؟
سلام نسبت به هر دو باید اقدام کرد
1399/10/17
شاکی به خاطر سرقت از منزل - با سلام یه سوالی داشتم امسال از منزل ما سرقت شده و وسایل خانه و گوشی موبایل را دزدیدند و بعد از ردیابی گوشی شخصی که گوشی من از او پیدا شده ادعا کرده که گوشی رو از کسی خریده و اسم ان شخص گفته و بعد از دستگیری ان شخص اقرار کرده که من گوشی را به فلان کس فروختم و این مجرم اصلی باز ادعا میکنه من خودم گوشی را از کس دیگه خریدم اما میگه اسم و مشخصات ان فرد را نمیدانم الان دادسرا فرد دوم را مجرم و فرد اول را بی گناه میداند و من فرد اول را به خاطر مالخری و فرد دوم را به خاطر سرقت شکایت کردم ایا بعد از اینکه دادگاه بی گناهی فرد اول را اثبات کرد میتواند اعاده حیثیت کند. با تشکر
سلام نه بهر دلیلی نمیتوان اعاده دادرسی نمود

ارتباط با من


اسماعیل خلیلی

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.