مهرداد عبادي نژاد

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

4030

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد

شهر:

شیراز

درباره من

دارای سابقه وتجربه مفید درطرح ودفاع جرائم علیه کارکنان دولت وقضات دادگستری دارای هردرجه ورتبه ای ...

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …

مشاوره ها


1399/10/18
ملک وراثتی - سلام. یکی از برادران من 15سال پیش طبقه بالای ملک پدرم را درست کرده است. از پدرم هیچ سندی مبنی بر مالک بودن ندارد. 9سال است که پدرم فوت شده و برادرم هم در این خانه زندگی کرده و هم اجاره داده است. آیا طبقه ی بالا جز ارث پدری محسوب می شود؟ تکلیف این چند سالی که ایشان اجاره داده و خودش استفاده کرده چطور می شود؟ من اگر شکایت کنم میتوانم ضرر و زیان بگیرم. لطفا راهنمایی کامل کنید. آیا برادرم بدون اجازه وراث میتواند طبقه بالا را بفروشد؟
سلام بله مالک هست وارتباطی به ارث ندارد
1399/6/10
شرایط و روال استفاده از مرخصی زایمان 9 ماهه - با سلام و احترام
دخترم زایمان کرده و هم اکنون در ششمین ماه مرخصی زایمان بسر می برد با توجه به شیوع کرونا و مشکل شکاف کام و عمل جراحی فرزندش می خواهد از 9 ماه مرخصی زایمان استفاده کند :
آیا در مرحله اول تمام مراحل مرخصی شش ماهه شامل گرفتن برگه مرخصی زایمان 6 ماهه از پزشک و ارائه آن به تامین اجتماعی و همچنین فرم ارائه شده توسط تامین اجتماعی را ببرد به تایید اداره محل خدمتش برساند و پس از انجام تمامی این مراحل تقاضای تمدید از شش ماه به 9 ماه را بنماید یا هیچکدام از این کارها را انجام ندهد و تقاضای مرخصی 9 ماهه بنماید با توجه به اینکه پزشک زنان مرخصی 6 ماهه زایمان بیشتر نمی دهد لطفاً راهنمایی کنید برای استفاده از مرخصی زایمان 9 ماهه از ابتدا تا انتها چه مراحلی را باید طی کند ؟
سلام از طریق بیمه تامین اجتماعی در صورت استنکاف از طریق دیوان عدالت اداری واخذ دستورموقت فوری
1399/6/10
مراحل استفاده از مرخصی زایمان 9 ماهه - با سلام و احترام
1- در ماه ششم مرخصی زایمان بسر می برم می خواهم مرخصی زایمان 9 ماهه استفاده کنم . آیا در وهله اول تمام مراحل اخذ مرخصی شش ماهه شامل مرخصی زایمان 6 ماهه از دکتر زنان و ارائه آن به تامین اجتماعی و اخذ فرم از تامین اجتماع و تایید آن توسط اداره محل خدمتم را انجام دهم و سپس درخواست تمدید از 6ماه به 9 ماه را ارائه دهم یا نه از ابتدا برای 9 ماهه اقدام نمایم. اگر باید تقاضای تمدید بدهم آیا به اداره محل خدمتم درخواست بدم یا به اداره تامین اجتماعی ؟ و اگر قرار است از ابتدا برای 9 ماه اقدام کنم باید از کجا شروع کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام ابتدا به تامین اجتماعی در صورت استنکاف ازطریق دیوان عدالت اداری و اخذ فوری دستور موقت
1399/6/10
عدم اجرای حکم توسط اداره محل خدمتم - با سلام و احترام
اینجانب حدود 9 سال در یک اداره بدون قرارداد کار کردم و حقوق دریافت نمودم بعد از 9 سال کارفرما بدلیل عدم داشتن قرارداد کار در سال 96 اخراجم کرد بنده فورا به اداره کار شکایت نمودم و هیات حل اختلاف با عنایت به عدم داشتن قرارداد کار معین طبق تبصره 2 ماده 7 قانون کار، قرارداد ما شفاهی محسوب، و بحکم اداره کار باید بازگشت بکار از نوع دایم شویم، اما کارفرما حاضر به اجرای رای قطعی شورای حل اختلاف کارگری نبود. کارفرما برای تضییع حق ما، بشرط امضای قراردادی نامتناسب با رای صادره و بمدت یکسال، حاضر به اجرای رای دادگاه بود. بنده به اجبار و نیاز به کار و درامد در سال 96 قرارداد سالانه امضا نمودم که در پایان هر سال برای تمدید قرارداد سال آینده خون به دلم میکند و پس از کلی کشمکش قراردادم را تمدید می کند حال با توجه به اینکه سه سال پشت سر هم قرارداد سالانه به اجبار امضا نمودم آیا ان حکم دائم من که توسط هیات حل اختلاف صادر و توسط اجرای احکام به اداره مربوطه ابلاغ گردیده هنوز هم قابل الاجراست یا نه حق و حقوق دائمی بودنم را با امضا قرارداد موقت از دست داده ام
سلام بله میتوانید همان حکم را به اجرا بگذارید و قابل تغییر نیست
1399/6/10
ازادی وثیقه - با سلام دو سال پیش وثیقه 200 میلیونی گذاشتم برای یه اشنا که پرونده رفته اجرای احکام و 300 هزار تومن جریمه نقدی بجای شلاق باید پرداخت کنه اما یکماه گذشته و هنوز مراجعه نکرده تا پرداخت کنه چجوری میتونم سندمو ازاد کنم ایا سند بابت این مبلغ کم مزایده گذاشته میشه؟
سلام با معرفی محکوم علیه به اجرای احکام یا پرداخت جریمه نقدی

ارتباط با من


مهرداد عبادي نژاد

آدرس:

شیراز،خ سعدی ،کوچه پارک هتل ،ساختمان جم

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.