بهجت اسماعيلي

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

8859

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

کرج

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1403/2/28
مستمری - بابا بزرگم سال 82فوت کرده حقوق بگیر دولت بوده بعد از فوتش حقوقش به مامان بزرگم رسیده. خاله ام وقتی شوهرش فوت میکنه چون بیمه و حقوق نداشته درخواست داده بوده حقوق بابابزرگم بین مامان بزرگم و خاله ام تقسیم میشده. حالا که مامان بزرگم فوت کرده تکلیف حقوق چی میشه؟ آیا باید بقیه وارث کاری انجام بدن یا نه دولت خودش همه حقوق رو میده به خاله ام.
نیاز هست وراث برن دفترخانه وکالتی چیزی بدن یا نه؟
سلام. نیازی به دفترخانه نیست و حقوق به خاله می رسد
1403/2/28
نتیجه دادگاه در صورت غیاب - من خودم اصفهان بودم دادگاهم تهران چون نمیتونستم برم لایحه رد کردم از کجا بفهمم نتیجه دادگاه چیشده؟
سلام. اگر رای صادر شود با پیامک مطلع می شوید و ابلاغ به شما صورت می گیرد و از عدل ایران می توانید ابلاغ را پیگیری کنید.
1403/2/28
ازدواج مجدد - با سلام و عرض خسته نباشید ب تمامی حقوقدانان
منم سوالم شبیه سوال دوستان است منتنی من تموم جواب هارو خوندم عموما 90 درصد جواب ها با احتمال و اما و اگر بود بنده هم ناشزه بودن همسرمو اثبات کردم و الان به دنبال مجوز ازدواج مجدد هستم سوال من اینه ایا میتونه بدون اجازه من طلاق بگیره ؟؟؟؟ اگ میتونه بگیره پس این حق طلاق چیه که ب ما دادن؟؟؟؟
واینک ایشان ایا میتونن به صورت کذب ادعای اماده زندگی با بنده باشن
و اگر مجدد خلافش ثابت بشه چه تاثیری در پرونده میگذارد
سلام.بدون دلیل دادگاه رای به طلاق صادر نمی کند.اگر شما پرونده تمکین تشکیل دهید و دادگاه حکم به الزام به تمکین دهد،زوجه می تواند تمکین کند یا نکند اگر تمکین نکند ،ناشزه است.
1402/12/3
قرار ترک تعقیب - با سلام و عرض خسته نباشید
در پرونده ای با عنوان شاکی برای متهم درخواست قرار ترک تعقیب نمودم(مزاحمت ملکی و اهمال در نگهداری حیوانات و دائر کردن مرکز فساد یا فحشا) ابلاغیه ای برام صادر شده با عنوان تصمیم دادیاری با عنوان صدور قرار ترک تعقیب و منع تقیب به علت نبود ادله.خواستم بپرسم قرار منع تقیب به علت نبود ادله برای چی صادر شده؟من فقط درخواست ترک تعقیب داده بودم متهم جلب و در بازداشت بود برای رضای خدا درخواست ترک تعقیب دادم .ایا با منع تعقیب پرونده کامل بسته میشه یا هنوز امکان بازکردن مجدد تا یک سال وجود دارد؟
باتشکر
اگر برای اتهام ها قرار ترک تعقیب صادر شده باشد تا یکسال امکان مفتوحه کردن پرونده وجود دارددر غیر این صورت قابل اعتراض است.
1402/12/3
خیانت در امانت - با سلام بنده به عنوان خریدار مقداری طلا را از مغازه طلا فروشی خریداری و مقدار بیشتر پول طلا را به فروشنده دادم وفاکتور هم نوشتیم اما مبلغ 600هزارتومن بدهکار شدم به جهت ضمانت مانده بدهی طلای خریداری شده را به عنوان امانت دادم اما وقتی که در موعد مقرر جهت پرداخت بدهی خویش به فروشنده رجوع کردم ضمن اظهار در خصوص اشتباه در محاسبات ثمن معامله طلای بنده که به عنوان امانت در نزد او گذاشته بودم را شکست و مچاله نمود آیا مشمول جرم خیانت در امانت می‌باشد یا خیر ,؟با تشکر از همکاریتون
سلام. اگر شاهد بر این موضوع داشته باشید بهتررمی توانید طرح دعوی نمایید.

ارتباط با من


آدرس:

کرج. سه راه رجایی شهر.

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.