ایرج بهشتی نژاد

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شماره پروانه:

3007

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی

شهر:

شیراز

درباره من

عضو کانون وکلای استان فارس
کارشناس ارشد اداره حقوقی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
عضو هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری دانشگاه های استان های فارس و بوشهر
رییس شورای حل اختلاف شیراز

تخصص ها

مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و ...
جرایم رایانه ای و اینترنتی شامل جعل داده، کلاهبرداری اینترنتی، هک و ...
دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم

مشاوره ها


1400/4/19
درمورد آزمون تغییر حالت اشتغال به کار در شرکتهای توزیع برق - باسلام بنده از متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگری در ازمون تغییر اشتغال شرکتهای توزیع برق میباشم در موقع ثبت نام فقط نوشته بود ایا متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگری میباشید و من تیک مورد نظر را زده ام اما در کارت ورود به جلسه هیچ گزینه یا نوشته ای که مبنی بر استفاده از سهمیه باشد دیده نمیشود ایا سهمیه برای من لحاظ شده یا نه ؟
اگر فرم ثبت نام را صحیح پر کرده و مدارک را ضمیمه و تحویل داده باشید در نظر گرفته می شود
1400/4/19
تعویض پلاک خودرو صفر - سلام خسته نباشید. من خودروی صفری ثبت نام کردم و با پلاک تهران از نمایندگی در تهران به اسم خودم خریداری کرده با (مدارک کامل و آزاد) اما به علت محدودیت ها کرونایی و سایر محدودیت های درون استانی میخوام پلاک تبریز بگیرم چون خونم تبریزه پلاکم رو میتونم عوض کنم یا ادرسم رو عوض میکنن تا جریمه نشم ؟؟؟؟
سلام امکان دا رد اما بهتر است از اداره شماره گذاری سئوال کنید
1400/4/19
مزایده ملک مشاع - سلام. سه دانگ عرصه و شش دانگ اعیان ملکی فی مابین سه نفر مشاع بوده و سه دانگ عرصه از طریق اصلاحات ارضی واگذار شده به مالکین و فاقد سند مالکیت می باشد (سه دانگ عرصه واگذار شده) اخیرا یکی از شرکا از دادگاه دستور فروش گرفته و دادگاه نسبت به سه دانگ عرصه و شش دانگ اعیان مزایده برگزار کرده است. (به دلیل عدم امکان افراز) و خواهان مزایده برنده مزایده شده است.
حال با انجام مزایده مشکل افراز به صورت اولیه مانده و مجدداً ملک قابل افراز نمی باشد.
آیا دادگاه در انجام این مزایده مرتکب اشتباه شده؟
آیا میتوان تقاضای ابطال این مزایده را داد؟
ضمنا مدیر اجرای احکام در تقسیم وجه مزایده اشتباه کرده و نصف سهم یکی از شرکا را بین وراث تقسیم کرده که در این خصوص اعتراض شده و دادگاه دستور بررسی مجدد داده است.
سلام معمولا دستور فروش و باید ملک بفروش رفته و وجه ان بین سه نفر تقسیم شود و حال اگر خواهان برنده شد باید سهم ریالی دو نفر دیگر طبق نظر کارشناس پرداخت گردد
1400/4/19
تعدیل نفقه در دوران حق حبس - با سلام و احترام. در دوران عقد به اختلاف خوردیم و خانومم مهریه اش رو اجرا گذاشته است. ( به صورت طولانی مدت تقسیط شده است) و برای نفقه درخواست کارشناسی داده است. از آن جا که بنده در طول مدت عقد منزل مسکونی به همراه اثاثیه زندگی در حد عرف موجود (به تایید کارشناس) تهیه کردم و هم اکنون در این خانه به صورت مستقل و تنها زندگی می کنم. قبلا دادخواست الزام به تمکین دادم ولی به خاطر این که زوجه به حق حبس اشاره کرد رد شد و به منزلی که برای او حاضر کردم نیومد.
در چنین شرایطی از آن جایی که من مسکن رو تهیه کردم و جزئی از نفقه است، احتمال دارد کارشناس میزان نفقه رو تعدیل کند؟ ( حق مسکن رو از برآورد کل نفقه کم کند)
سلام تهیه مسکن جز نفقه است و کارشناس باید این موضوع را مد نظر قرار دهد
1400/4/19
وضعیت بازنشستگی - با سلام و خسته نباشید
اینجانب دارای وضعیت استخدام رسمی با دانشگاه علوم پزشکی میباشم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی
و همزمان در بیمارستان دیگری به صورت قراردادی با همان شماره بیمه مشغول به کار میباشم
میخواستم بدونم که من میتونم با توجه به قانون سختی کار پرستاران با 20 سال سابقه بازنشسته بشم و یا چون استخدام رسمی هستم باید 25 سال کار کنم چون سایر همکارن با 20سابقه و با بیمه تامین اجتماعی با توجه به سختی کار بازنشسته شده اند
سلام چون در دو جا با یک کد بیمه کار می کنید بهتر است از سازمان بیمه گر سئوال کنید

ارتباط با من


ایرج بهشتی نژاد

آدرس:

صدرا

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.