مشاوره ها

خانه مشاوره ها

-
1399/11/7
فريب در ازدواج - سلام. من در دوران عقد هستم. همسرم در مورد شغلش به من دروغ گفته. گفته بود ت شهر خودمون تو رستوران کار ميکنه ولی چند ماه بعد رفت يه شهر ديگه. همينطور مريضيش رو ازم پنهون کرده بود. اختلال روانی داره و به همین دليل از سربازی معاف شده ايا ميتونم ازش بخاطر فريب در ازدواج شکايت کنم؟؟؟
سلام بله حتما
1399/11/7
سوء استفاده از اطلاعات کارت ملی - سلام. من چن روز پیش استخدام آنلاین شدم برای کار تایپ.
در ابتدا خواستن برای ثبت نام مبلغ 40 هزار تومان واریز کنم و فیش واریزی رو برای آن ها ارسال کنم.
بعد از من اسم، فامیل، کد ملی و تاریخ تولد خواستن ( عکس کارت ملی نفرستادم و فقط کد ملی و تاریخ تولد رو نوشتم ) شماره کارت بانکی هم خواستن برای واریز حقوقم.
میخواستم بدونم امکانش هست فقط با داشتن کد ملی و اسم فامیل من، کار های غیر قانونی انجام بدن؟
اگر میشه راهنماییم کنید.
بله امکان سو استفاده هست بیشتر مراقبت بفرمایید.
1398/8/18
کلاهبرداری شرکت پنل مخابراتی تهران - سلام حدود 70 روز پیش برای بنده از این ................. پیامی آمد که، بن کالای شما آماده است برای دریافت آن با این شماره ............... تماس بگرید. من تماس گرفتم کسی جواب نداد، یه ده روز بعد زنگ زدم و یه خانومی برداشت و من گفتم چنین پیامی آمده ، گفت تبریک عرض می نماییم شما برنده خوشانس ما شده اید که یا شارژ به موقع داشتید و...
شما باید از ما خرید کنید که شامل 5 سرویس آشپز خانه است که مبلغ واقعی این سرویس 2 میلیون تومان است اما برای شما 499 هزار تومان می باشد. و در قرعه کشی امشب ما که از استان فارس می باشد و شما نفر پنجم می باشید و قرعه کشی امشب هسته بین پنج نفر و هیچ بازنده ای ندارد و جوایز سه دستگاه خودرو و تبلت می باشد. شماره حساب به نام آقای ج.م داد و من هم ریختم به حساب. گفتند امشب ساعت ده از شبکه ی جام جم پخش می شود، و نشد.
من فرداش تماس گرفتم گفتند حتما شما ندید که ما فیلم رو برات ارسال می کنیم گفتند شما برندی بن خرید پنج میلیونی شدید.
من یک هفته صبر کردم و خبری نشد
تماس گفتم گفتند آخر هفته می رسه دستتون
همین جور من دو ماه هروز زنگ زدم و گفتند مشکل ارسال داشته و نیایمد
می خواستم ببین آیا ارزش شکایت داره؟
و این ها دارن هنوز کلاهبراداری انجام می دهند باید چی کار کرد!
با تشکر.
بله شکایت کلاهبرداری نمایید ولی نیازمند صرف وقت و هزینه است
1398/8/18
سند سیمکارت - با سلام
حدود دو سال پیش یک سیمکارت همراه اول رند ، به صورت اینترنتی خریداری نمودم و پس از واریز وجه یک میلیون و هفتصد به شماره کارت فروشنده ، روز بعد سیمکارت به طور پستی به دستم رسید و قرار شد تنظیم سند توسط فروشنده انجام شود و بنام بنده بخورد.
پس از تحویل سیمکارت هنگامی که جهت تعویض آن به یوسیم ، به دفاتر همراه اول مراجعه کردم متوجه شدم بنام بنده نخورده ، و سیمکارت توقیف بازداشت است.
با فروشنده تماس گرفتم و گفت به دلیل مشکل مالیاتی که داشتند این اتفاق برایشان افتاده و طی چند روز آینده حل میشود، الان دو سال است که هنوز حل نشده و به نام نمیزند ، و هربار با پاسخ تلفنهای بنده را نمیدهد یا وعده چند روز بعد را میدهد ولی باز بنام نمیخورد.
در این مدت سیمکارتی که پیش من است سوزانده نشده و فعال است اما به دلیل اینکه بنام خودم نبود از آن استفاده فعال نکرده ام و گاهی برای راکد نبودن ، با ان پیامک داده ام و یک نوبت قبضش را پرداخته ام.
با توجه به اینکه آدرس ایشان را نداشتم و فقط نام و فیش واریز مبلغ را داشتم ، دادخواستی مبنی بر الزام به تنظیم سند سیمکارت فروخته شده را نوشتم ولی پس از به جریان افتادن شکایت و استعلام مالکیت سیمکارت ، مشخص شد سیمکارت از اول بنام فردی که بمن فروخته نبوده و به نام یک خانم بوده که به حالت توقیف در امده و هنوز لغو توقیف نشده و لذا گفتند که این شکایت من از این اقای فروشنده، چون برای انتقال دادن سند سیمکارتی است که اصلا بنام ایشان نیست ، پس راه به جایی نمیبرد.

حال میخواستم ببینم بنده چکار باید بکنم؟
ایا با توجه به اینکه سیمکارت دو سال است پیش من است ، ( البته بجز چندی مورد، فعالیت و تماسی با آن برقرار نکرده ام ) میتوانم از طریق مخابرات بدون نیاز ب حضور مالک و لغو حالت توقیف ، بنام خودم انتقال دهم؟!
و ایا میشود با پرداخت جریمه ای ، خودم سیمکارت را از حالت توقیف خارج کنم؟
لطفا راهنمایی کنین برای اینکه قانونا سند بنام بنده بخورد آیا راهی دارم؟!
سلام به دلیل عدم رابطه حقوقی با مالک امکان انتقال سیم کارت وجود ندارد باید از فروشنده اگر قراردادی داره شکایت فروش مال غیر کنید واگر نه صرفا مطالبه وجه واریز از فروشنده را مطرح نمایید.
1397/4/10
طلاق و بزور تمکین - چرا جواب سوال من رو هیچ یک از مشاورینتون ندادن

آیا مشاوران شما قادر به پاسخگوی سوالات نیست
من حدود پنج ساله که میخوام طلاق بگیرم از همسرم ولی با دخالت پدرش که اجازه نمیدهد نمیتوانم چون با رشوه و داد و بیداد دادگاه بهم میزنه من حتی نصف مهریه خود را بخشیده ام تا دیوان طلاق را صادر کند ولی میگوید تمام مهریه ببخش کجای دنیا آمده است که این حرف را بزنن در دین اسلام آمده است زن و مرد برابر هستن ولی در دادگاهی این کشور ایران هیچ برابری من ندیدم من مسلمانم و به قرآن ایمان دارم ولی به قضات و مسئولینش ندارم چون حق کشی می کنن حال من چیکار کنم تا دیوان طلاق را قطعی کند؟
به هیچ زنی نگویند تن فروشی کنه به همسرت تا نفقه بگیری این در دین اسلام گناه است. حال از شما مشاوران پاسخ میخواهم.
درود چاره‌ای نیست جهت این که دیوان احراز کنه که شما در همسر و حرج قرارگرفته آید بایستی بیشتر مهریه رو ببخشید.

ارتباط با من


بهمن مقیمی ورزنی

ایمیل:

bahmanmoghimi293@gmail.com

آدرس:

کرج هفت تیر ابتدای بلوار طالقانی جنوبی جنب بانک رسالت ساختمان تارا طبقه 7 واحد 14

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.