علی خانی پور

مشاوره ها


1399/11/18
انقضای مدت گواهی عدم امکان سازش - با سلام ... بنده به زوجه در دفترخانه اسناد رسمی در مقابل بذل و ابرا مهریه و نفقه وکالت طلاق شش ماهه دادم و ایشون تونست از دادگاه گواهی عدم امکان سازش برای طلاق توافقی گرفت ولی با وجود گذشت بیش از سه ماه از ابلاغ حکم به ایشون و وکیلی که از طرف بنده گرفتن تا الان دفترخونه با من برای ثبت طلاق تماس نگرفتن...من باید الان چیکار کنم؟ خودم باید دوباره اقدام کنم برا طلاق؟ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام اگر مهلت حکم گواهی عدم امکان 3ماهش تمام شود باطل می شود مجددا باید با همسرتون یابا وکیل اقدام کنید
1399/11/11
تعویض درب پارکینگ در ساختمان - با سلام. در یک آپارتمان ده واحدی ساکن هستیم. قصد تعویض درب پارکینگ رو داریم. یک نفر که دو واحد داره مخالف تعویض درب می باشد و بقیه راضی هستن و پول دادن میتونیم درب رو تعویض کنیم؟
سلام بایستی رضایت همه رو بگیرید و یا از طریق دادگاه اقدام کنید
1399/11/11
طرح توقیف موتورسیکلت - سلام چه وقتایی طرح توقیف (موتور گیری) موتور سیکلت میاید؟ ممنون میشم جواب بدین چون خیلی میترسم موتورم رو بگیرن بعد از اون خواستم بدونم ماشین پلیس گشت انتظامی میتونه موتور سیکلت پلاک قدیم بدون اینکه جرمی مرتکب شده باشه رو توقیف کنه؟ ممنون از لطفتون
سلام سوالتون حقوقی نیست زمان وو مکان خاصی نداره
1399/11/11
فروش مال غیر - با عرض سلام ما خانه ای رو قولنامه کرده ایم که طرف قرارداد ما بنگاه است و بنگاهی همزمان با صاحبخانه یک قولنامه ی دیگه بسته و به مبلغ گرانتر گفته ایا این کار بنگاهی غیر قانونی است که هنوز سند خانه بنامش نشده با ما قولنامه بسته؟
سلام بله فروش مال غیر است
1399/11/11
نوع آزمایش الکل - سلام بر وکلای گرانقدر. خدا قوت.
از دامداری بنده، 10 لیتر الکل ضدعفونی کننده داخل یک گالن گرفته اند. از یک فروشنده مواد بهداشتی خریدم. از سمی بودن و غیر قابل شرب بودنش اطمینان دارم اما ماموران آنرا بردند و تشکیل پرونده دادند. آیا آزمایشگاه می تواند متانول بودن و سمی بودن آنرا مشخص کند یا فقط درصد الکل آن را تعیین می کند. من نه فروشنده ام نه مصرف کننده و نه هیچگونه سابقه کیفری دارم. اگر ملاک قانون فقط درصد الکلی ماده باشد، چگونه باید از حقم دفاع کنم؟ ضمن آنکه ظرف مزبور، اصلا پنهان سازی نشده بود و کاملا در معرض دید قرار داشت.
سلام اگر به عنوان ماده الکلی و قاچاق باشد ممکن است تحت تعقیب قرار بگیرید اسناد مربوط به خرید ارائه بدهید

ارتباط با من


علی خانی پور

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.