علی کشاورز

دارای سابقه پروانه وکالت از:

کانون وکلا

شهر:

تهران

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1401/9/12
زمین - با سلام
مدتی است زمینی را که خریداری کرده ام لوله اداره آب از زیر آن می گذرد و مشکل دارد با پیگیرهای انجام شده اداره راه و شهرسازی که سند صادر کرده استعلام از اداره آب نگرفته ولی زیر بار نمی رود و زمینی به ما نمی دهد تو رو خدا کمکم کنید .
فسخ کنید
1401/9/12
نرفتن به آموزشی - سلام من دفترچه خدمت را پست کردم و آموزشی مرزبانی افتادم الان بعد از یکسال فرار دوباره تقسیم عوض میشود یا باید به همان محل بروم؟
قاعدتا همانجا
1401/9/12
تصاحب ملک مجاور - با سلام و عرض ادب
منزل پدری ما حدود 40 سال پیش ساخته شده بود و دیواری که از منزل ما مجاور با همسایه روبرویی بود به اندازه حدود ملک ما تراشیده نشده بود و عملا بخشی از ملک ما بین منزل ما و منزل همسایه روبرویی بود .
حدود 12 سال پیش همسایه روبرو که یک شخص بسازو بفروش بود شروع به ساخت زمین خودش کرد و بخش تراشیده نشده زمین مارا تراشید و جزو ملک خود نمود و از آنجا که متراژ زمینش بیش از مقدار ثبت شده در سندش بود مجبور شد بیاید و با انواع خدعه و نیرنگ پدر ما را گول بزند و مقدار اضافی را بدون اینکه پولی بابت آن بدهد در محضر رضایت از پدرمان گرفت و جزو سند خودش کرد با توجه به اینکه پدر ما حدود 10 سال پیش فوت کرده اند آیا ورثه می توانند بر علیه این شخص دعوای مطالبه ثمن ملک تصاحب شده را بنمایند ؟
خیر
1401/9/12
طرح نیروی انسانی دندانپزشکی - با سلام ، بنده دانشجوی سال آخر دندانپزشکی هستم، مبتلا به لوردوز برعکس گردنی،دو پروتروژن دیسک گردن، و مچ‌ آسیب دیده ( سندرم پروناتور ترس)‌‌ دست غالب (راست) هستم. آیا امکان معافیت از طرح نیروی انسانی برای بنده وجود دارد؟
ممکنه
1401/9/12
شکایت از دندان پزشک - من سه سال پیش دندون عقلم نهفتم رو کشیدم و توسط دندان پزشک عصب فکم رو زده و لبم گز گز داره
که نمیدونستم باید پیش متخصص فک برم ،ازشون شکایت کردم رفتم نظام پزشکی اعلام کردن 6 ماه بعد بیا بدن خودش ترمیم میکنه خوب میشه 6 ماه بعد به شماره ای که دادن زنگ زدم گفتن پرونده ت مختومه شده دوباره از اول شکایت کن ، منم از ایران رفته بودم حالا که اومدم بعد از این همه مدت هنوز که بدن ترمیم نکرده هیچی خیلی از متخصص ها میگن تا اخر عمرت این گز گز باهاته و خوب نمیشه تماس گرفتم گفت دو سال گذاسته کلا کاری نمیشه کرد الان من میخوام پیگیری کنم ایا امکان این هست برم مستقیم دادسرا ؟یا واقعا برای دیر کرد قانونا من حقی ندارم ؟ ؟؟؟؟؟!!! با تو جه به اینکه بدن من ترمیم نکرده و هیچ راه حلی برای بهبود این موضوع از طرف نظام پزشکی ارائه نشده
از طریق دادسرا شکایت کنید

ارتباط با من


علی کشاورز

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.