سعید حسینی زاده

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

54462

آخرین مدرک تحصیلی:

حقوق

شهر:

تبریز

درباره من

دارای رزومه موفق و چندین پرونده مربوط به اراضی و املاک ، جرائم مستوجب مجازات اعدام ، مشاور حقوقی شرکت های مختلف من جمله شرکت ایران خودرو ، مشاور حقوقی شهرداری

تخصص ها

مواد مخدر و قاچاق شامل قاچاق و مصرف مواد مخدر، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و ...
آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1403/5/1
درخواست اصل جنس و یا مابقی وجه - سلام . من به کمک یک نفر وام کالا برداشته کرده و اجناس را در همان فروشگاه تحویل ایشون دادم که ایشون قرار بود حداکثر تا یکماه جنس ها رو فروخته و با من تسویه کنند . ولی فقط مبلغ کمی رو پرداخت و الان مدت 5 ماه هست که دیگر تلفن بنده را جواب نمیدهند . در ضمن امضای دست خط و کد ملی و نام ایشان در قرارداد فروشگاه و تحویل گیرنده کالاها ذکر شده است . آیا می توانم با استناد به همین قرارداد که امضای دست خط و کد ملی و نام ایشان در آن درج شده از ایشان شکایت کنم و مطالبه ثمن جنس کنم و به نتیجه هم خواهد داشت یا نه ؟ و اینکه میتونم درخواست اصل جنس رو بدم و پول پرداختی رو برگردونم یا باید درخواست مابقی پول رو بدم ؟
سلام

بله
1403/5/1
ترک کار بدون قرارداد - با سلام
من در شرکتی از دی ماه مشغول کار بودم و قرارداد تا انتهای اردیبهشت 1403 داشتم، اما تا پایان تیر همچنان کار کردم و حقوق و بیمه برایم رد شده است. از اواخر تیر ماه به علت اختلافات با مدیر عامل تصمیم به ترک کار گرفتم و با ایشان مطرح کردم اما ایشان از پذیرش استعفای من سرباز زدند. من قصد ادامه کار ندارم، اما خب قراردادی هم نداشتم. آیا من موظف به تحویل استعفا نامه هستم؟ شرکت سامانه اتوماسیون اداری ندارد، آیا میتوانم ادعا کنم من نامه را 20 روز پیش تحویل دادم ولی مدیریت نپذیرفت؟ و واقعا اگر نپذیرند اصلا آیا مسئولیت بر دوش من هست؟ ایشان قصد اذیت بنده را دارد اما میخواهم بدونم به صورت قانونی مسئولیتی بر گردن من هست؟ اصلا اگر هیچوقت نامه منو قبول نکنه آیا من از طریق دیگه ای میتونم استعفای رسمی خودم رو اعلام کنم؟
سلام
نیاز به بررسی دارد
1403/5/1
بازنشستگی - سلام
بنده 30 در آموزش و پرورش خدمت کرده ام و درخواست بازنشستگی دادم ولی اخیرا بخشنامه ای وزارت آموزش و پرورش ارسال کرده که شرط بازنشستگی هم 30 سال سابقه است و هم باید 60 سال سن داشته باشید می خواستم ببینم اگر من با توجه به 30 سال سابقه ام دیگر در محل کار حاضر نشوم تکلیف من چیست ضمناً درخواست بازنشستگی
دادم. ممنون
سلام
ترک خدمت خواهد شد
1403/5/1
اختلاس - من کارمند شهرداری هستم در سال 1402 بابت کمک به هیئتهای عزاداری در ایام محرم با تصویب شورای شهر و هیئت تطبیق فرمانداری ، مبلغ 500 میلیون تومان با دستور مافوق به عنوان تنخواه با همین عنوان طبق سند مالی به حساب من پرداخت شد و با دستور شفاهی اعضای شورا این مبلغ را به صورت کارت هدیه به آنها دادم تا به هیئت ها بدهند .
پس از انجام کار ، رسید دستی دریافت مبلغ بصورت کامل از طرف هیئتها موجود است که مهر و امضائ هیئت امنا دارد .
برای من اتهام مشارکت در اختلاس زده شده .
آیا جرم من اختلاس است ؟
سلام
بله
1403/5/1
سرایداری مدرسه - با سلام و عرض خسته نباشید اینجانب معروض می‌دارم همسرم فرهنگی و بیش از 20 سال سابقه خدمت دارد سال 94 به علت بروز مشکلات مالی ناخواسته و نداشتن مسکن شخصی به اداره آموزش و پرورش مراجعه کردم و گفت برو روستای ... پیش مدیر مدرسه و ساختمان سرایداری را از مدیر مدرسه بگیر مدیر مدرسه با هماهنگی اداره گفت به شرطی که:
ماهیانه مبلغ 150 هزار تومان بدهی و نظافت سرویس بهداشتی
و حیاط را هم انجام بدی
می‌توانی در سرایداری زندگی کنی.ومابناچارواجبارا قبول کردیم
تاکنون 10 سال است که اینجا هستیم و تمام کارها را انجام داده‌ایم و واقعاً بیشترین بهره‌کشی غیرقانونی از ما شده است.
نه بیمه نه حق و حقوق نه خواربار و هیچ امتیاز دیگری به ما داده نشده است.
مهم‌تر اینکه ازدوسال قبل بجای 150هزار ت
ماهیانه یک میلیون تومان از حقوق شوهرم کسر می‌کنند.
لازم به ذکر است که اینجا مدرسه دخترانه هست و من خودم شخصاً تمام کارها را انجام دادم و کارهای جزئی دیگری هم که داشتند شوهرم انجام داده است برای گرفتن حق و حقوق 10 ساله‌ام ازاداره فرهنگی جامعه وستمی که به خانواده فرهنگی وهمکارخودشان کرده اندبااین بهره‌کشی غیر انسانی که شده است باید چه کار کنم.
جانمان ونفسمان به شماره افتاده است عنابتی دراین موردفرماییدکه ممنون ومتشکرم

ضمنا هیچ قرار دادی هم در این رابطه بین ما صورت نگرفته است. خواهش می‌کنم مرا دقیقا راهنمایی فرمایید
با تشکر
سلام
از طریق اداره کار پیگیری فرمایید یا به اداره آموزش پروش مراجعه کنید

ارتباط با من


آدرس:

تبریز _ چهارراه آبرسان روبروی اداره ارشاد

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.