الهه یارلو

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

50830

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

شهر:

تهران

تخصص ها

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت
دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، وسایل و لوازم، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

مشاوره ها


1402/3/10
کلاهبرداری - باعرض سلام وخسته نباشید.یک ماه پیش با تماس اقایی ادعا کرد از دانشگاه ازاد تهران که نفوذ داره مدرک تحصیلی قانونی قابل استعلام میتونه بگیره.مدارک کارت ملی .شناسنامه وعکس خودمو عکس گرفتم ارسال کردم از طریق واتساپ.طی مدتی با ارسال فیلمی از مدرکی که برای من درست کرده بود با مشخصات من .در چند مرحله 12 ملیون به حساب یه خانمی که بهم داد ؛پول واریز کردم.بعد که من پشیمون شدم باقیمونده پول رو ندادم و درخواست پس دادن وجهی که واریز کرده بودم کردم که منکر این کار شد ومعلوم شد کلاهبرداری کرده.که گفتن هیچ کاری نمیتونی بکنی..اول اینکه از کپی مدارک من میتونه سواستفاده کنه.دوم اینکه شماره تلفن که دارم اگه مال خودش نباشه میشه کاری کرد.واون دو تا شماره کارت که به نام یه خانمی بود ازاون طریق قابل پیگیری هست.بعد اینکه ایا پای من هم گیره بخاطر قبول کردن مدرک تحصیلی با این روش؟؟؟ممنون که وقت با ارزشتونو برای جواب میگذارید.
طرح دعوا کنید
نیاز به بررسی دارد
1402/3/10
حکم ناشزه بودن زن - سلام خانم 38 ساله ای هستم که دو فرزند دارم همسرم 6 ساله که با یه خانم که دو فرزند پسر داره و از شوهر قبلش طلاق گرفته رابطه داره ولی الان مدت یکساله که تو خونه بهانه جویی میکنه و به بهانه های مختلف منزل نمیاد ولی من نتونستم ثابت کنم به خانوادش که این با اون خانم در رابطه هست همسرم به خاطر اینکه منو مقصر جلوه بده وقتی که میاد منزل به بهانه های مختلف دعوا راه میندازه. تازه متوجه شدم که صدای منو بچه هام رو ضبط میکنه امروز هم که بعد از هشت روز اومد خونه بهانه در اورد و من که دیگه طاقتم خیلی کم شده و همسرم رو هم خیلی دوست دارم و از رابطش با اون خانم و تلاش زیادی که برای بر گردندن همسرم به زندگی کردم نتیجه ندیدم شروع به دعوا باهاش کردم و چرا دروغ توهین هم بهش کردم و وقتی دیدم داره صدامو ضبط میکنه گفتم چرا صدا داری ضبط میکنی گفت بد بخت با این صداها ‌که هر وقت حرصتو دراوردم ازت ضبط کردم دارم حکم ناشزگیتو میگیرم تا بتونم بدون مهر از شرت خلاص شم تا با ی. عقد کنم من از اون موقع تا حالا دارم داغون میشم چرا اون میتونه یه همچین کاری با منو بچه هام بکنه میشه راهنماییم کنید من باید چکار کنم
با این روش نمیشه ناشزه‌بودن رو ثابت کرد
1402/3/10
جلب - باسلام واحترام
بنده بخاطر چک برگشتی از جانب طلبکار جلب دارم، خواستم بدونم نگرانی داره سیمکارت بنام خودمون خاموش باشه تا ردیابی نشه یا چنین چیزی امکان نداره تو پرونده حقوقی؟
از طرق دیگر قابل پیگیری است
1402/3/10
پیش فروش مغازه - سلام و وقت بخیر
یه سوال داشتم در مورد اینکه من یه مغازه پیش فروش خریدم به مشکل خوردم با فروشنده از طریق داوری شکایت کردم و رای داوری در تاریخ1401/12/27 به نفع من صادر شد 20روز وقت اعتراض داشت فروشنده اعتراض نکرد بعد دادگاه هم رای رو به نفع من صادر کرد پرونده رفت اجراییه فروشنده 2روز پیش درخواست ابطال رای داوری داده بدون عذر موجه ،ایا درخواستش ارزش داره میتونه جلوی اجراییه رو بگیره یانه؟
اگر دلایل اعتراض قوی باشد
1402/3/10
توقیف خودرو - سلام وقت بخیر
برای خودروی ما پیامی با مضمون زیر اومده. لطفا راهنمایی میکنید چه اقدامی انجام بدیم.
مالک محترم خودرو به شماره پلاک ... در خودروی شما در محیط عمومی به آدرس... تاریخ ... نقض قوانین و مقررات کشور (کشف حجاب) صورت گرفته است، با توجه به تکرار تخلف و عدم توجه شما به تذکر قبلی، خودروی شما بصورت سیستمی به مدت 15 روز توقیف می گردد.
نیاز به اقدام خاصی نیست در صورت تکرار ماشین توقیف می‌شود

ارتباط با من


الهه یارلو

ایمیل:

elaheh.yarloo@gmail.com

آدرس:

میدان آرژانتین ، خیابان 21، پلاک 5 و 3

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.