پروانه صادقیان

دارای سابقه پروانه وکالت از:

قوه قضاییه

شماره پروانه:

10237

آخرین مدرک تحصیلی:

کارشناسی حقوق قضایی

شهر:

تهران

درباره من

تخصص در امور حقوقی و کیفری بخصوص خانواده

سوابق


1387 - 1400
وکالت
تهران

تخصص ها

دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

مشاوره ها


1401/8/1
سند فروش اموال غیر منقول - یک ملکی را بجای طلبم سال 99 به من دادن بدونه قولنامه و مبایعه نامه و مستقیم به دفتر اسناد رفتیم و سند وکالت فروش اموال غیر منقول گرفتیم که حق عزل وکیل را ندارد و همه اختیارات را به من سپرده و از خودش سلب نموده و ملک هم سال 97توقیف شده و من سند نتوانستم بزنم و حالا خوده موکل هم ملک را تصرف کرده و میگوید به من پولی ندادی الان من چیکار باید کنم؟
با سلام چون شما وکیل هستید میتونید ملک را بفروشید
1401/8/1
ارث - سلام وقت بخیر. 4 فرزند هستیم. 2 نفر بالای 18 سال 2 نفر زیر 18 سال. پدر و مادرمون فوت کردند. پدربزرگ پدری نداریم فقط مادربزرگ پدری داریم. بنا به دلایلی نتونستیم انحصار وراثت پدرم را انجام بدیم. مادربزرگ پدریم بیمار هستند و دکتر ها گفتن عمرش رو ب پایانه. سوالی که دارم اگر ما بعد از فوت ایشون بخوایم انحصار وراثت کنیم. خواهر و برادر های پدرم هم از اموال پدرم از طریق مادرشون ارث می‌برند؟ (درصورت فوت ایشون)
با سلام بله ارث میبرند
1401/8/1
بنده بدون هیچگونه دلیل و مستنداتی در دادگاه کیفری با علم قاضی به رد مال محکوم شدم چکار کنم - بنده بدون هیچگونه گونه دلیل و مستنداتی تنها با علم قاضی محکوم به رد مال شدم در حالی که شاکی در مراحل دادرسی اجرا احکام اقرار نموده چک و زمین و مغازه اش را به کسی دیگری داده بنده در این موضوع ریالی معوض منفعتی دریافت نکردم تنها شاهد معامله بودم شاهد که نمی‌تواند بجای متهم اصلی مجازات و محاکمه بشود چکار کنم؟
با سلام از رای صادره تجدید نظر خواهی بفرمائید
1401/8/1
مخالفت با هزینه تغییر در لابی - سلام. هئیت مدیره مجتمع مسکونی ما میخواهد به سقف لابی ورودی ساختمان گچبری و پتینه انجام دهد و هزینه آن را از کلیه مالکین میخواهد بگیرد، در صورتیکه بعضی از مالکین مخالف هستند و هزینه زیادی هم میشود، آیا حق چنین کاری را بدون رضایت کلیه مالکین دارند؟
سلام اگر هئیت مدیره داشته باشید نظر اکثریت ملاک است
1401/1/28
می خواهم از والدینم شکایت کنم - من 15 سالمه و پدرم بسیار تندخو هستش و زیاد دست رویم بلند میکند طوری که باعث شده نتونم گاهی به خوبی راه بروم و بیشتر مواقع من و خواهرم را تهدید به سر بریدن میکند و تا همینجا هم ک میتونم نفس بکشم بخاطر مامانمه ک جلوشو میگیره ولی مادرم هم بدتر از اونه.
با سلام شما با شماره 123 اورژانس اجتماعی تماس بگیرید

ارتباط با من


پروانه صادقیان

ایمیل:

parvaneh. sadeghian 99 gmail.com

آدرس:

نعمت آباد

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.