مشاوره ها

خانه مشاوره ها

-
1400/7/19
تایید مبایعه نامه - سلام خدمت سروران گرامی:
می خواستم بدونم مبایعه نامه ای که تاریخ و پلاک ثبتی ملک در اون اشتباه باشد بدون امضا و مهر بنگاه و شهود و بدون اثر انگشت فروشنده اعتبار دارد؟؟؟؟
ممنوون میشم از راهنماییتون
سلام خیر معتبر نیست
1400/6/13
شکایت خانمم - با سلام. خانم بنده از من شکایت نموده است. با توجه به این که منزل مشترک ما تهران هست و ایشان به خانه پدرشان در شهر گرمسار رفته اند و از آنجا از من شکایت کرده اند. الان پرونده در شوای حل اختلاف گرمسار است و برای من ابلاغیه ای بدون پیوست و حتی مشخص کردن موضوع شکایت و دلایل آن آمده است و یک تاریخ حضور تعیین کرده اند..بنده یک لایحه الکترونیکی زدم و خواستار ارسال پیوست مدارک پرونده شده ام.(چون ابلاغیه ای که برای من اومد فاقد پیوست و موضوع شکایت بود)در تاریخی که باید حضور پیدا میکردم،از شورا به من زنگ زدن و گفتند باید حضوری بیایم.با وجود اصرارم و این که عنوان کنند که جرمم چی هست و چه مدارکی دارند،گفتند پاسخ لایحه را نمیدهند و اگر زودتر حاضر نشوم پرونده را به دادسرا میفرستند. باید چی کار کنم؟ ممنون
سلام،به احتمال زیاد شکایت همسرتون ترک انفاق است،ولی باز به شورای حل اختلاف مراجعه کنید برای شدن موضوع
1400/6/13
فک پلاک - سلام ... ماشینم با قولنامه کاغذی ساده دست نویس یک سال پیش فروختم .... اما نه میاد انتقال سند بزنیم نه میاد تعویض پلاک با ماشین دارن خلاف میکنن جریمه هاش میاد واسم چکار کنم؟ چه داداخواستی باید بدم ....
سلام دادخواست الزام به فک پلاک
1400/6/13
بازنشستگی زودتر از موعد - با سلام من خانم 40 ساله هستم و میخوام زودتر از موعد و با سابقه نزدیک به 15 سال اقدام به بازنشستگی کنم میخواستم ببینم به من تعلق میگیره یا خیر؟
سلام حقوق 15 روز در ماه به شما تعلق میگیره
1400/6/13
برای عکسدار کردن شناسنامه - ببخشید سوال داشتم لطفا جوابم بدید برای عکسدار کردن شناسنامه باس بری کلانتری و ضامن میخاد و میری کلانتری روستا باشید مهر شورا یا دهیار میخاد تو شهر باشیم هم ایا مهر شورا یا دهیار میخوان؟؟
عکس دار کردن شناسنامه توسط ثبت احوال انجام میشه و در حال حاضر دفاتر پیشخوان انجام میدن

ارتباط با من


ایمیل:

ghalkhani.m.lawyer@gmail.com

آدرس:

کرج،میدان شهدا،بازار موبایل کرج(برج سلوک)طبقه 4،واحد 30

شبکه های اجتماعی من:

دادراه

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد. تهیه شده در دادراه.